Joalis - detoxikační medicína

Letní škola

Letní škola

Letní škola je název pro intenzivní letní výukový kurz. Součástí tohoto kurzu je bohatý přednáškový program. Jeho součástí jsou nejenom odborné přednášky na různá témata, ale i příspěvky zkušených terapeutů a prostor pro výměnu zkušeností. Na této letní škole kromě kvalitní výuky poznáte také velké množství lidí, kteří s metodou C.I.C. pracují a můžete nasbírat zkušenosti nejen z praxe, ale i jak vést Vaši praxi, jak si zařídit detoxikační centrum a další.

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační medicíny. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté terapeuty.

Letní škola 2020 

Již patnáctý ročník Letní školy Joalis má svůj termín i místo. Tentokrát se přesuneme do čtyřhvězdičkového hotelu Vitality v malebném podhůří Beskyd (obec Vendryně), a to v termínu od 19. - 24. července 2020

Kromě zajímavých přednášek na témata informační medicíny, příběhů z praxe, atd. se budete moci oddat relaxaci v hotelu, kde nechybí ani skvěle vybavené wellness centrum (najdete zde například masážní whirpool, inhalační solnou lázeň, masážní sprchy, Kneippovy lázně či finskou saunu). 

Se svou přihláškou tentokrát neotálejte, Letní škola 2020 bude mít mezinárodní účast, počty jsou tedy omezené. 

Těšíme se další inspirativní setkání v krásných Beskydech!

Podívejte se i na programy minulých ročníků Letních škol, které byly pořádány v Táboře (2009), ve Frymburku (2010 a 2011), Špindlerově Mlýně (2012), Priessnitzových lázních, Jeseník (2013 a 2014) , v Lednici (2015 a 2016), Špindlerův Mlýn - Hotel Club Harmony (2017, 2018).

Přihlášky a informace: ECC s.r.o., U Řepické zastávky 1293, 386 02 - Strakonice  : e-mail: ecc@joalis.cz, Martina Bernadová, mob.: 734 751 814

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem