Joalis - detoxikační medicína

Letní škola

Letní škola

Letní škola je název pro intenzivní letní výukový kurz. Součástí tohoto kurzu je bohatý přednáškový program. Jeho součástí jsou nejenom odborné přednášky na různá témata, ale i příspěvky zkušených terapeutů a prostor pro výměnu zkušeností. Na této letní škole kromě kvalitní výuky poznáte také velké množství lidí, kteří s metodou C.I.C. pracují a můžete nasbírat zkušenosti nejen z praxe, ale i jak vést Vaši praxi, jak si zařídit detoxikační centrum a další.

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační medicíny. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté terapeuty.

Letní škola 21.- 26.7.2019 hotel Harmony Club, Špindlerův mlýn

Přidejte se k nám na letošní Letní školu v nádherném prostředí hotelu Harmony ve Špindlerově Mlýně. Opět jsme pro Vás připravili velmi zajímavá témata. Mgr. Marie Vilánková nám například představí nový pohled na čínský pentagram v souvislostech s aktuálními poznatky a koncepcí produktů Joalis. Ing. Jelínek se bude například zabývat pokročilou detoxikací mozku a zopakujeme si detoxikaci kůže od A po Z. Připraveny jsou pro vás kazuistiky konkrétních případů s různým zaměřením a také oblíbené workshopy. 
Kdo bude chtít, může se hned po ránu připojit k těm, kteří si po ránu rádi zacvičí, nebo si zajít ještě před přednáškami do bazénu. 

Podívejte se i na programy minulých ročníků Letních škol, které byly pořádány v Táboře (2009), ve Frymburku (2010 a 2011), Špindlerově Mlýně (2012), Priessnitzových lázních, Jeseník (2013 a 2014) , v Lednici (2015 a 2016), Špindlerův Mlýn - Hotel Club Harmony (2017, 2018).

Přihlášky a informace: ECC s.r.o., Na Výhledech 1234/8, Praha 10, Ing. Marika Kocurová, mob.: 733 196 377, e-mail: m.kocurova@joalis.cz

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem