Joalis - detoxikační medicína

Letní škola

Letní škola

Letní škola je název pro intenzivní letní výukový kurz. Součástí tohoto kurzu je bohatý přednáškový program. Jeho součástí jsou nejenom odborné přednášky na různá témata, ale i příspěvky zkušených terapeutů a prostor pro výměnu zkušeností. Na této letní škole kromě kvalitní výuky poznáte také velké množství lidí, kteří s metodou C.I.C. pracují a můžete nasbírat zkušenosti nejen z praxe, ale i jak vést Vaši praxi, jak si zařídit detoxikační centrum a další.

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační medicíny. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté terapeuty.

Můžete se těšit

I v roce 2019 se můžete opět těšit na třináctou Letní školu ve Špindlerově Mlýně - Hotel Harmony Club. 
Opět pro vás budou připraveny workshopy a praktické rady do vašich poraden. 

Podívejte se i na programy minulých ročníků Letních škol, které byly pořádány v Táboře (2009), ve Frymburku (2010 a 2011), Špindlerově Mlýně (2012), Priessnitzových lázních, Jeseník (2013 a 2014) , v Lednici (2015 a 2016), Špindlerův Mlýn - Hotel Club Harmony (2017, 2018).

Přihlášky a informace: ECC s.r.o., Na Výhledech 1234/8, Praha 10, Ing. Marika Kocurová, mob.: 733 196 377, e-mail: m.kocurova@joalis.cz

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem