Joalis - detoxikační medicína

Vzdělávání

Vzdělávání

Registrovaní členové se přihlašují zde http://www.eccklub.cz 

Zajímáte se o kvalitu svého života? Pronikněte do tajemství detoxikace a vnitřní očisty organismu! Pochopíte mnoho věcí nejen o lidském těle, ale i o lidské psychice, lidských emocích a lidské duši. Najdete mnoho nových přátel a lidí s podobným smýšlením. Pokud jste se rozhodli pro tuto cestu, její nedílnou součástí provést také svoji vnitřní očistu.


Jak na to?

Společnost Economy Class Company, s. r. o. Vám nabízí ucelený školící systém a mnoho doplňkových akcí. Pro účast na seminářích je nutná registrace. Tu můžete provést prostřednictvím emilu nebo telefonicky:
Centrálně: eccpraha@joalis.cz, tel.: 274 781 415, 739 639 134

Body Centrum Brno:  info@bodycentrum.cz, tel.: 545 241 303, 

Centrum metody C.I.C. Ostrava: centrumostrava@joalis.cz, tel.: 553 034 370

Strakonice: ecc@joalis.cz , tel: 383 321 741

Registrační číslo Vám umožní přihlašovat se na semináře a další vzdělávací akce (Letní škola a kongresové dny). Dále toto číslo budete používat při nákupech produktů a při vstupu do diskuzí na tomto webu. Registrace Vám umožní využívat cenový bonusový program ECCklubu, tj. nakupování za zvýhodněné ceny. Vaše aktuální cenová skupina se odvíjí od Vašich uskutečněných nákupů za posledních 90 kalendářních dní

Pro účast na seminářích s osobní účastí je nutné se přihlásit v lokálních vzdělávacích centrech v Brně,  v Praze nebo v Ostravě.

Harmonogram vzdělávání naleznete v sekci Semináře s osobní účastí

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem