Joalis - detoxikační medicína

Kongresové dny

Kongresové dny

Pravidelně v každém pololetí pořádáme kongresový den v Praze a Brně. Na těchto dnech detoxikační medicíny přednáší Ing. Vladimír Jelínek a Mgr. Marie Vilánková. Témata jsou vždy volena podle zájmu účastníků. Jsou určena spíše pro pokročilejší terapeuty, ale samozřejmě mají smysl i pro začínající.

Dovolijeme si Vás pozvat na kongresové dny:

Kongresový den v Praze 3. 11. 2018 - Konferenční centrum City

Mgr. Marie Vilánková

  • Poruchy imunity, častá nemocnost. Mikrobiální zátěže dýchacího traktu, přehled Preparátů a jejich správné použití v souvislosti s detoxikací imunitního systému.
  • Podstata informační medicíny a její principy. Důležitost pentagramu a jeho vliv na sféry života. Holografický pohled na svět.

Ing. Vladimír Jelínek

  • Jak si udržet věčné  mládí a optimismus za pomocí preparátů Joalis. Řízená detoxikace jako součást denní vnitřní hygieny člověka. Srdce, plíce, játra, ledviny, slezina a slinivka břišní a nové poznatky a souvislosti.
  • Přehled nejdůležitějších emocionálních Preparátů Joalis a souhrnný výklad jejich obsahů a současných inovací. Nové pohledy na souvislosti mezi imunitou a emocionalitou ženy a muže.

Přihlášky a informace týkající se kongresových dnů: ECC s. r. o., Na Výhledech 1234/8, Praha 10, tel.: 274 781 415, mobil: 739 639 134, e-mail: eccpraha@joalis.cz

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem