Joalis - detoxikační medicína

Kongresové dny

Kongresové dny

Pravidelně v každém pololetí pořádáme kongresový den v Praze a Brně. Na těchto dnech detoxikační medicíny přednáší Ing. Vladimír Jelínek a Mgr. Marie Vilánková. Témata jsou vždy volena podle zájmu účastníků. Jsou určena spíše pro pokročilejší terapeuty, ale samozřejmě mají smysl i pro začínající.

Dovolijeme si Vás pozvat na kongresové dny:

Kongresovýden v Brně 7.10.2017 - hotel AVANTI

Mgr. Marie Vilánková

„Hormonální systém se zaměřením na reprodukční soustavu mužů i žen - předčasná puberta, klimakterické potíže, neplodnost u mužů i žen, poruchy menstruačního cyklu, myomy, výtoky, regenerace po porodu. Vliv mikroorganismů a dalších toxinů na hormonální žlázy.

 Poruchy trávení a poruchy tvorby enzymů. Přecitlivělost na složky potravy, enzymatické intolerance (laktózová, fruktózová, histaminová…), vliv vstřebaných aminů a opiodů na nervový systém. Pseudoalergie, jak ji poznat a detoxikovat.“

Ing. Vladimír Jelínek

„Deprese a úzkosti, nešvar současné doby. Proč stoupá počet těchto psychických onemocnění a strmě roste spotřeba psychofarmak? Možnosti preparátů Joalis a spojitosti negativních emocí s vnitřními orgány. Způsoby detoxikace Joalis.

Nervový systém, jeho autonomní a vegetativní část a jeho očista. Přínos preparátů Joalis, nové poznatky. Energie chi a Pránická energie. Jak lze vysvětlit zcela logicky tyto energie z pohledu moderní doby a jak s nimi zacházet.“ 

Kongresový den v Praze 4.11.2017 - hotel DUO

Mgr. Marie Vilánková

 „ Alergie na potraviny, poruchy orální tolerance, nejnovější poznatky ohledně znovuzavedení problematických potravin zpátky do jídelníčku. Nejčastější alergeny, důležitost detoxikace od patogenních, cizorodých bílkovin, imunokomplexů a imunitních buněk. Vliv toxinů, emocí, mikrobioty na imunitu. Jak vybudovat zdravou mikrobiotu.

Gliový systém a jeho důležitost pro správnou činnost nervové soustavy, iontová rovnováha. Důležitost jeho detoxikace pro odstranění mikrobiálních ložisek z nervové soustavy."

Ing. Vladimír Jelínek

 „Zdravý zrak a zdravý sluch a další smyslové orgány. Jak si udržet svoje smysly citlivé a funkční až do pokročilého věku. Co dělat při zhoršujícím se zraku. Druhy očních chorob a možnosti preparátů Joalis.

Zdravé napětí v člověku aneb jak zacházet se stále rostoucí agresivitou ve společnosti a v člověku. Agresivita a její dopad na imunitní systém. Způsoby ventilace psychického napětí v člověku. Strategie použití preparátů Joalis.

Přihlášky a informace týkající se kongresových dnů: ECC s. r. o., Na Výhledech 1234/8, Praha 10, tel.: 274 781 415, mobil: 739 639 134, e-mail: eccpraha@joalis.cz

Hodnotit článek

Soubory ke stažení

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem