Joalis - detoxikační medicína

Kongresové dny

Kongresové dny

Pravidelně v každém pololetí pořádáme kongresový den v Praze a Brně. Na těchto dnech informační medicíny přednáší Ing. Vladimír Jelínek a Mgr. Marie Vilánková. Témata jsou vždy volena podle zájmu účastníků. Kongresové dny jsou určeny spíše pro pokročilejší terapeuty, ale samozřejmě mají smysl i pro začínající.

Dovolujeme si Vás pozvat na kongresové dny:

Kongresový den v Brně - 5. 10. 2019 - Hotel International

Kongresový den v Praze - 2. 11. 2019 - Hotel Krystal, Praha 6

Více informací a přihlášky najdete na: http://www.eccklub.cz/vCategory/18.html

Přihlášky a informace týkající se kongresových dnů: ECC s. r. o., Na Výhledech 1234/8, Praha 10, tel.: 274 781 415, mobil: 739 639 134, e-mail: eccpraha@joalis.cz

TÉMATA KONGRESOVÝCH DNÍ:

Kongresový den 5. 10. 2019 - BRNO

Ing. Vladimír Jelínek

  • Nová edice Joalis - Průvodce lidským tělem i duší. Vysvětlení způsobu práce s prvním dílem - Detoxikace základních orgánů. Prezentace nových vylepšení v základních preparátech řady Dren aneb detoxikace organismu je stále plynoucím životním procesem.
  • Pokročilá detoxikace kloubů, kostí a páteře. Životní energie a elán člověka. Jak pracovat se strachy a úzkostmi pomocí přípravků Joalis novým způsobem. Může se člověk od základu změnit proti zřetelnému otisku a rigiditě (neústupnosti) rodového programu?

Mgr. Marie Vilánková

  • Metabolity - Přehled metabolických toxinů a preparátů určených k jejich detoxikaci. Problémy metabolismu, jak metabolity vznikají a jak je odstraňovat. Onemocnění související s metabolickými toxiny Jak působí na nervový systém a imunitu.
  • Komplexy a jejich použití v praxi  - přehled komplexů, jejich aktuální složení. Jak působí na organismu, jak je správně používat nejen v detoxikaci, ale i při akutních problémech. Jejich netradiční užití.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** 

Kongresový den 2. 11. 2019 - PRAHA

Mgr. Marie Vilánková

  • Bolesti kloubů - Klouby a pohybový aparát, artróza a artritida, onemocnění dnou, osteoporóza. Nejčastější toxické a mikrobiální  zátěže kloubů, souvislost   s ostatními orgány pentagramu. Postup detoxikace, příklady kúr. Vliv imunokomplexů.
  • Detoxikace mozku a nervového systému. Přehled emočních preparátů a mozkových struktur, které detoxikují. Zařazení emočních preparátů do kúr.

Ing. Vladimír Jelínek

  • Kvalita vztahů mezi lidmi jako důsledek individuálních psychosomatických bloků. Partnerské vztahy a jejich typologie. Vysvětlení a použití preparátu Nodegen RELT. Nové podkapitoly preparátu Nodegen aneb příběh pokračuje... Nodegen MOTHR - psychocysty a traumata ženy spojené s rolí matky od A až do Z.
  • Vliv mobilních telefonů na zdraví člověka a způsoby jeho eliminace. Psychosomatický a fyzický vliv mobilní komunikace - preparát Joalis Geosmog a způsoby jeho použití. Druhy toxinů nebezpečných pro mozek ve spojitosti s telefonováním mobily. Jak se těchto toxinů zbavíme?

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem