Joalis - detoxikační medicína

Kongresové dny

Kongresové dny

Pravidelně v každém pololetí pořádáme kongresový den v Praze a Brně. Na těchto dnech informační medicíny přednáší Ing. Vladimír Jelínek a Mgr. Marie Vilánková. Témata jsou vždy volena podle zájmu účastníků. Kongresové dny jsou určeny spíše pro pokročilejší terapeuty, ale samozřejmě mají smysl i pro začínající.

Dovolujeme si Vás pozvat na kongresové dny:

Brno 29.2.2020 - hotel Voroněž

Mgr. Marie Vilánková

  • Klouby a pohybový aparát, artróza a artritida, onemocnění dnou, osteoporóza. Nejčastější toxické a mikrobiální zátěže kloubů, souvislost s ostatními orgány pentagramu. Postup detoxikace, příklady kúr. Vliv imunokomplexů.
  • Přehled emočních preparátů a detoxikace mozkových struktur s emocemi souvisejícími

Ing. Vladimír Jelínek

  • Pokročilá komplexní detoxikace mozku a jejich jednotlivých tkání a podsystémů. Návod na postupné zlepšování mentálních funkcí a paměti také pomocí detoxikace Joalis. Nová učebnice detoxikace mozku Joalis.

Praha 18.4.2020 - hotel Krystal

Mgr. Marie Vilánková

  • Alergie a senné rýmy, vliv chemických látek a jejich působení přes mikrobiální toxiny. Propustnost kůže, sliznic a střev, souvislosti mikrobiomu. Emoční příčiny alergií.
  • Imunokomplexy a jejich vliv na zdraví. Souvislost potravinových intolerancí a imunokomplexů. Imunokomplexy jako forma mikrobiálních ložisek. Priony, patologické
  • bílkoviny a jejich imunokomplexy

 Ing. Vladimír Jelínek

  • Hormonální systém ženy a muže a jeho návaznost na novou publikaci Joalis - Průvodce II - Mozek, Nervový systém a jejich detoxikace.
  • Nové zlepšené složení čtyřiceti nejpoužívanějších preparátů Joalis. Svobodnější možnosti komunikace s klientem. Možná zdravotní tvrzení. Nové symbolikony na preparátech Joalis a nová podpora poradců díky novým www.Joalis stránkám.

Více informací a přihlášky najdete na: http://www.eccklub.cz/vCategory/18.html

Přihlášky a informace týkající se kongresových dnů: ECC s. r. o., Na Výhledech 1234/8, Praha 10, tel.: 274 781 415, mobil: 739 639 134, e-mail: eccpraha@joalis.cz

 

 

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem