Joalis - detoxikační medicína

Centrum C.I.C. v Praze

Centrum C.I.C. v Praze

Sídlíme na adrese: Křišťanova 1678/20, 130 00 Praha 3.

Tel: 734 378 899   E-mail: centrum@joalis.cz

PO - PÁ  9 - 18 hod

Najdete u nás kompletní sortiment. V tomto Centru nelze nakupovat za členské ceny ECC!

Přijímáme pouze hotovost.

Zkušení detoxikační poradci Vám zde mohou vytestovat toxické zátěže a poradit s postupem detoxikace. Pro jakékoliv informace nebo objednání k terapeutům můžete volat na číslo 734 378 899 nebo psát na email: centrum@joalis.cz.

Cena výhodné kompletní konzultace v případě odběru 4 preparátů je 410,-- Kč.

Cena kompletní konzultace  pro dospělé bez odběru preparátů je 726,-- Kč.

Cena kompletní konzultace  pro děti bez odběru preparátů je 447,-- Kč.

Cena dětské konzultace s odběrem preparátů je 210,-- Kč.

V Centru C.I.C. v Praze lze zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 400 Kč (zahrnuje diagnostiku na Salvii) nebo v hodnotě 1.800 Kč (zahrnuje diagnostiku na Salvii a 4 vybrané preparáty Joalis). Poukazy lze uplatnit pouze v tomto Centru do 6ti měsíců od zakoupení.

Detoxikační poradci v Centru v Praze:

 

Vlaďka Málová

Osvědčený detoxikační poradce metody C.I.C., lektorka Řízené a kontrolované detoxikace.

S metodou C.I.C. pracuji a žiji od jejího vzniku tedy 13 let a několik let jsem lektorkou této metody. První setkání s jinou než západní medicínou bylo před 20 lety. Má dcera byla stále nemocná – ekzém střídal kašel a stále dokola. Druhé setkání bylo osudové – bylo mou přípravou na terapeutickou práci. Obrovská únava, neschopnost jakkoliv fungovat, přesto pro západní medicínu zdravá žena. Děkuji za tuto zkušenost. Vím o čem klient hovoří, vím jak se cítí, vím jaké to je přežívat.Vím a mohu pomoci.A tak pomáhám:

1.Od přežívání k žití - Z poradenské praxe vím, že víc než 50% žen nežije svůj vlastní skutečný život, ale pod vlivem....(i hormony „si umí hrát“ bohužel i s námi)

2.Od potíží s otěhotněním k přirozenému otěhotnění - S potížemi otěhotnění se blíže zabývám 4 roky od své 1.přednášky o detoxikaci před početím v roce 2009. 38 zdravých narozených dětí (pouze co vím), myslím, vypovídá samo o sobě, o výsledcích.

3.Od potíží ke zdraví - Každá nemoc je mozaikou, naším společným úkolem je mozaiku rozbít, aby nemoc nemohla vzniknout.

Jsem pouze vaším poradcem, průvodcem a společníkem na Vaší cestě, ale kráčet po ní musíte vy.

Pracuji se Salvií, Titaniem,programem pro odkyselení, odblokování podle Brandon Bays.

V Centru metody C.I.C. je každou STŘEDU.

 

Ing. Radka Krejčová

Osvědčený detoxikační poradce metody C.I.C. a výživový poradce

Je mi potěšením, že mohu být součástí týmu, který rozvíjí a praktikuje moderní metodu, která nese následující atributy: 
pracuje celostně – vnímá člověka a jeho zdravotní problémy v co nejširších souvislostech jde za pravou příčinou onemocnění a pro odstraňování potíží používá preparáty nesoucí informace v pravém slova smyslu.

Ačkoliv první setkání s dr. Jonášem, jeho způsobem diagnostiky a informačními preparáty pro mě bylo něco jako sci-fi, velice záhy jsem si na základě výborných výsledků v rámci celé rodiny uvědomovala, jak úžasný a jemný zároveň je způsob práce doplňků stravy Joalis s nervovým, imunitním a hormonálním systémem. Při této terapii zažíváme nejen zlepšování fyzických potíží, ale člověk se proměňuje i psychicky – např. dobře spí, nebere si věci osobně, stává se tolerantnějším, lépe vnímá objektivní realitu, intuitivně více cítí, co je pro něj správné a vhodné.
Co se týče osobního zaměření – jsem zároveň poradce pro výživu a aktivně využívám našeho testovacího software pro sledování tolerancí jednotlivých složek stravy a velmi ráda také pracuji s dětmi. Největší potenciál pro ozdravení budoucích generací vidím v tzv. detoxikaci před početím, tj. v systematické práci s mladými páry před plánovaným početím.

V Centru metody C.I.C. je každý lichý PÁTEK a sudé PONDĚLÍ.

 

 

Libuše Tomanová

Osvědčený detoxikační poradce metody C.I.C.

Řízená a kontrolovaná detoxikace pomocí preparátů Joalis, měření toxických zátěží na přístroji Salvia, poradenství v oblasti životního stylu, kineziologie ONE BRAIN, Mandala života.

V Centru metody C.I.C. je každý lichý ČTVRTEK.

 

 

Marcela Picková

Osvědčený detoxikační poradce metody C.I.C.

S preparáty Joalis mám zkušenost od jejich uvedení na trh. Vždy jsem se zajímala o přírodu a bylinky. Po roce 1990 se k nám dostalo spoustu  knih a důležitých informací pro žití v souladu s přírodou a vesmírem. Škoda, že jsme se tyto základní informace neučili už ve škole. A taky zodpovědnost každého sám za sebe a za své zdraví. Možnost pracovat se Salvií a přípravky Joalis pro mě byla velká výzva. Začala jsem jako každý u své rodiny, přátel… a protože to fungovalo, klienti přibývali. Metoda se stále vyvíjí a je dnes dokonalá. Líbí se mi, že je to dokonale vypracovaný systém. Za 14 let jsem absolvovala téměř všechny přednášky pana MUDr. Jonáše. K vyšetření už dnes používám biorezonanční přístroj Sensitiv Imago 500 Life Stream. Jsem taky absolventkou Silvovy metody, zasvěcení Reiki a učím se numerologii.

Ráda pomáhám přípravky Joalis i zvířecím miláčkům.

V Centru metody C.I.C. je každé liché ÚTERÝ.

 

Ing. Hana Šimůnková

Osvědčený detoxikační poradce metody C.I.C.

Vždy jsem se zajímala o přírodní možnosti a produkty, které souvisejí se zdravím člověka, ale až setkání s MUDr. Josefem Jonášem a s jeho informační medicínou mi pomohlo pochopit mnohé z fungování lidského těla. Tato metoda mě oslovila nejen svou komplexností a logikou, ale i propojením mezi starou čínskou medicínou a novými poznatky z moderní doby. A to vše bez vedlejších, zdraví škodlivých účinků na lidské tělo! Metoda v sobě spojuje vše, co ke své práci potřebuji - pohled na člověka z hlediska komplexního, celostního. Navíc bere ohled na fyzické i psychické zátěže. Proto jsem této metodě věrná již od roku 2000, tedy téměř od jejího zrodu, a raduji se z jejího neustálého vývoje. Psychická rovnováha je základem zdraví. Z tohoto důvodu se spolu s metodou MUDr. Jonáše zabývám i metodou kineziologického odblokování psychických bloků. Každý člověk si nese životem některá traumata a mnohdy ani neví, že je má zapsána hluboko v podvědomí. Tato traumata pak ovlivňují jeho chování. Pro doplnění mé práce používám peruánské čaje a zelené potraviny pro výživu těla.

Vždy mě potěší jakékoliv zlepšení u lidí, kterým klasická medicína řekla, že se musí se svými problémy smířit. Sem patří např. únavové syndromy, astma, alergie nebo bolesti, které jsou (prý) přiměřené věku takto postižených lidí. Radost mi dělá každý krůček ke zlepšení zdraví, ale snad nejvíc oceňuji to, že detoxikovaný člověk najde sílu něco změnit i ve svém soukromém životě - zlepší se mu psychika, sebevědomí, urovná si vztahy apod.

V Centru metody C.I.C. je každý sudý ČTVRTEK.

 

Alena Svobodová

Osvědčený detoxikační poradce metody C.I.C. a výživový poradce

K myšlence pomáhat lidem detoxikační metodou jsem se dostala přes problémy svoje a svých dětí. Před lety nás doktor Jonáš zbavil dlouhodobých potíží, se kterými si klasická medicína nevěděla rady. Intenzívním studiem jsem se metodě začala věnovat v roce 2006. Tento krok byl pro mě přirozené vyústění mé cesty. Pocházím z rodiny, kde se alternativní medicínou žilo. Studovala jsem mimo jiné základy čínské medicíny a čínské astrotypy. Veškeré získané vědomosti mi velice dobře pomáhají i v komunikaci s klienty a jejich nalezení cesty k pozitivnímu vztahu k životu. Vliv prostředí (toxiny, barvy, tvary atd.) , ale i naše myšlenky – to vše působí na psychické i fyzické zdraví člověka. To vše je součástí celostního pohledu. Domácí zvířátka, která s námi žijí, mají stejné problémy jako my lidé. Proto i na ně velice kladně působí preparáty JOALIS.

Několikaletou praxí a zkušeností s informačními preparáty mohu ve většině případů nabídnout časový horizont pro odstranění problémů i stanovit počet uvažovaných preparátů.

Ohlédnu-li se za sebe, vidím spokojené klienty, kterým detoxikace významně zkvalitnila život.

Mé přednášky jsou určeny všem, kteří se chtějí něco dozvědět o Jonášově původní metodě .

MILÍ PŘÁTELÉ, JSEM TU PRO VÁS.

V Centru metody C.I.C. je každé sudé ÚTERÝ.

 

Naďa Rydlová

Osvědčený detoxikační poradce metody C.I.C.

K detoxikační medicíně jsem se dostala jako dlouholetá obdivovatelka knih MUDr. Jonáše, které mi otevřely možnosti úplně nového pohledu na svět a poruchy zdraví. Vyrůstala jsem v rodině, kde se alternativní možnosti léčby praktikovaly v běžném životě pospolu s klasickou medicínou. Jógové sestavy, bylinné léčebné prostředky a východní filozofie utvářely moji osobnost a můj pohled na svět již v dětství. Prošla jsem kurzy diagnostiky z těla pomocí Zen-Touch-Shiatsu a studiem vztahů mezi pěticí orgánů a jejich vlivu na psychiku člověka, masérskými kurzy, studiem Dornovy metody a baňkování a kurzem Budhismu. Dlouhodobě se zajímám o studium psychologie a vztahů mezi lidmi a jako velice důležité v zabránění rozvoji nemocí vidím vztahy mezi matkou a dítětem a vyrovnanou osobnost ženy. Částečně a zatím velice okrajově praktikuji homeopatickou léčbu a léčbu čínskými bylinami. Větší část mých klientů tvoří maminky s dětmi a to mě velice těší, protože jak jinak mít hezčí příští svět, nežli skrze zdravé a psychicky vyrovnané děti. Smyslem mé práce je pomoci druhým nalézt v sobě vnitřní mír. A ten se mnohem lépe udržuje, když se cítíme zdraví. Detoxikační medicíně se věnuji 7 let a s její pomocí se uzdravují také domácí mazlíčci moji a mých klientů.

V Centru metody C.I.C. je každý sudý PÁTEK.

 

 

 

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem