Joalis - detoxikační medicína

Centrum C.I.C. v Praze

Centrum C.I.C. v Praze

Sídlíme na adrese: Křišťanova 1678/20, 130 00 Praha 3.

Tel: 734 378 899   E-mail: centrum@joalis.cz 

PO - PÁ  9 - 18 hod

Najdete u nás kompletní sortiment. V tomto Centru nelze nakupovat za členské ceny ECC!

Přijímáme pouze hotovost.

Zkušení detoxikační poradci Vám zde mohou vytestovat toxické zátěže a poradit s postupem detoxikace. Pro jakékoliv informace nebo objednání k terapeutům můžete volat na číslo 734 378 899 nebo psát na email: centrum@joalis.cz.

Cena výhodné kompletní konzultace v případě odběru 4 preparátů je 410 Kč.

Cena kompletní konzultace  pro dospělé bez odběru preparátů je 726 Kč.

Cena kompletní konzultace  pro děti bez odběru preparátů je 447 Kč.

Cena dětské konzultace s odběrem preparátů je 210 Kč.

V Centru C.I.C. v Praze lze zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 400 Kč (zahrnuje diagnostiku na Salvii) nebo v hodnotě 1.800 Kč (zahrnuje diagnostiku na Salvii a 4 vybrané preparáty Joalis). Poukazy lze uplatnit pouze v tomto Centru do 6 měsíců od zakoupení.

Detoxikační poradci v Centru v Praze:

Vlaďka Málová

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C., lektorka Řízené a kontrolované detoxikace.

S metodou C.I.C. pracuji a žiji od jejího vzniku tedy 20 let a řadu let jsem lektorkou této metody. První setkání s jinou než západní medicínou bylo před 27 lety. Má dcera byla stále nemocná – ekzém střídal kašel a stále dokola. Druhé setkání bylo osudové – bylo mou přípravou na terapeutickou práci. Já sama jsem trpěla obrovskou únavou, byla jsem neschopná jakkoliv fungovat, přesto jsem pro západní medicínu byla zdravá žena. Děkuji za tuto zkušenost. Vím o čem klient hovoří, vím jak se cítí, vím jaké to je přežívat. Vím a mohu pomoci. A tak pomáhám:
1. Od přežívání k žití - Z poradenské praxe vím, že víc než 50 % žen nežije svůj vlastní skutečný život, ale pod vlivem....(i hormony „si umí hrát“, bohužel i s námi).
2. Od potíží s otěhotněním k přirozenému otěhotnění - s potížemi otěhotnění se blíže zabývám 10 let od své 1. přednášky o detoxikaci před početím v roce 2009. Téměř sto zdravých narozených dětí (pouze co vím), myslím, vypovídá samo o sobě, o výsledcích.
3. Od potíží ke zdraví - Každá nemoc je mozaikou, naším společným úkolem je mozaiku rozbít, aby nemoc nemohla vzniknout.

Jsem pouze Vaší poradkyní, průvodkyní a společníkem na Vaší cestě, ale kráčet po ní musíte Vy.
Pracuji se Salvií, Titaniem, programem pro odkyselení, odblokování podle Brandon Bays.

V Centru metody C.I.C. je každou STŘEDU.

 

Ing. Radka Krejčová

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C. a výživový poradce

Je mi potěšením, že mohu být součástí týmu, který rozvíjí a praktikuje moderní metodu, která nese následující atributy: pracuje celostně – vnímá člověka a jeho zdravotní problémy v co nejširších souvislostech jde za pravou příčinou onemocnění a pro odstraňování potíží používá preparáty nesoucí informace v pravém slova smyslu.
Ačkoliv první setkání s Joalis, způsobem diagnostiky a informačními preparáty pro mě bylo něco jako sci-fi, velice záhy jsem si na základě výborných výsledků v rámci celé rodiny uvědomovala, jak úžasný a jemný zároveň je způsob práce doplňků stravy Joalis s nervovým, imunitním a hormonálním systémem. Při této terapii zažíváme nejen zlepšování fyzických potíží, ale člověk se proměňuje i psychicky – např. dobře spí, nebere si věci osobně, stává se tolerantnějším, lépe vnímá objektivní realitu, intuitivně více cítí, co je pro něj správné a vhodné.

Co se týče osobního zaměření – jsem zároveň poradce pro výživu a aktivně využívám našeho testovacího software pro sledování tolerancí jednotlivých složek stravy a velmi ráda také pracuji s dětmi. Největší potenciál pro ozdravení budoucích generací vidím v tzv. detoxikaci před početím, tj. v systematické práci s mladými páry před plánovaným početím.

V Centru metody C.I.C. je každý lichý PÁTEK a sudé PONDĚLÍ.

 

Libuše Tomanová

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C.

Řízená a kontrolovaná detoxikace pomocí preparátů Joalis, měření toxických zátěží na přístroji Salvia, poradenství v oblasti životního stylu, kineziologie ONE BRAIN, Mandala života.

V Centru metody C.I.C. je každý lichý ČTVRTEK.

 

Marcela Picková

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C.

S preparáty Joalis mám zkušenost od jejich uvedení na trh. Vždy jsem se zajímala o přírodu a bylinky. Po roce 1990 se k nám dostalo spoustu  knih a důležitých informací pro život v souladu s přírodou a vesmírem. Škoda, že jsme se tyto základní informace neučili už ve škole. A taky zodpovědnost každého sám za sebe a za své zdraví. Možnost pracovat se Salvií a přípravky Joalis pro mě byla velká výzva. Začala jsem jako každý u své rodiny, přátel… a protože to fungovalo, klienti přibývali. Metoda se stále vyvíjí a je dnes dokonalá. Líbí se mi, že je to dokonale vypracovaný systém.

K vyšetření už dnes používám biorezonanční přístroj Sensitiv Imago 500 Life Stream. Jsem taky absolventkou Silvovy metody, zasvěcení Reiki a učím se numerologii.

Ráda pomáhám přípravky Joalis i zvířecím miláčkům.

V Centru metody C.I.C. je každé liché ÚTERÝ.

 

Ing. Hana Šimůnková

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C.

Vždy jsem se zajímala o přírodní možnosti a produkty, které souvisejí se zdravím člověka, ale až setkání s MUDr. Josefem Jonášem a s jeho informační medicínou mi pomohlo pochopit mnohé z fungování lidského těla. Tato metoda mě oslovila nejen svou komplexností a logikou, ale i propojením mezi starou čínskou medicínou a novými poznatky z moderní doby. A to vše bez vedlejších, zdraví škodlivých účinků na lidské tělo! Metoda v sobě spojuje vše, co ke své práci potřebuji - pohled na člověka z hlediska komplexního, celostního. Navíc bere ohled na fyzické i psychické zátěže. Proto jsem této metodě věrná již od roku 2000, tedy téměř od jejího zrodu, a raduji se z jejího neustálého vývoje. Psychická rovnováha je základem zdraví. Z tohoto důvodu se spolu s metodou MUDr. Jonáše zabývám i metodou kineziologického odblokování psychických bloků. Každý člověk si nese životem některá traumata a mnohdy ani neví, že je má zapsána hluboko v podvědomí. Tato traumata pak ovlivňují jeho chování. Pro doplnění mé práce používám peruánské čaje a zelené potraviny pro výživu těla.

Vždy mě potěší jakékoliv zlepšení u lidí, kterým klasická medicína řekla, že se musí se svými problémy smířit. Sem patří např. únavové syndromy, astma, alergie nebo bolesti, které jsou (prý) přiměřené věku takto postižených lidí. Radost mi dělá každý krůček ke zlepšení zdraví, ale snad nejvíc oceňuji to, že detoxikovaný člověk najde sílu něco změnit i ve svém soukromém životě - zlepší se mu psychika, sebevědomí, urovná si vztahy apod.

V Centru metody C.I.C. je každý sudý ČTVRTEK.

 

Ing. Vanda Mihoková

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C.

Detoxikační medicíny jsem se poprvé dotkla v roce 2009, kdy jsem začala mít zdravotní problémy. Standardní léčba mě moc nepomáhala, tak jsem začala hledat cesty jiné. Zakoupila jsem spoustu knih a mezi nimi i Praktickou detoxikaci podle MUDr. Jonáše, ale příliš jsem nerozuměla obsaženým pojmům a tak jsem knihu zase odložila. Zlom nastal po 4. re-operaci kyčelního kloubu mojí maminky. Byla velmi nemocná, silné léky proti bolesti a zánětům jí navíc otrávily organizmus. Tehdy jsem knihu otevřela znovu a začala se poctivě učit, doplňovat vzdělání a propojovat s tím, co už jsem v minulosti vystudovala. Detoxikovaly jsme s maminkou obě dvě. Dnes je jí 87 let, je spokojená a na svůj věk ve výborné kondici. Informační medicíně vděčím za zdraví svých nejbližších, moje i našeho kocoura. Našla jsem v ní nejen smysl a význam pro budoucnost lidského zdraví, ale i pro životní komfort a spokojenost pro všechny od nejmenších miminek po nejstarší seniory. Klasická medicína má svojí nezastupitelnou úlohu při akutních situacích, dokáže zachraňovat životy, ale někdy se podáváním léků příznaky nemoci pouze potlačí a po vysazení léků se problémy vracejí…

Informační preparáty - „kapičky“ učí náš imunitní systém, jak si pomoci vlastními silami. A proto jsou tak unikátním detoxikačním prostředkem.

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem