Joalis - detoxikační medicína

Centrum C.I.C. v Ostravě

Centrum C.I.C. v Ostravě

Sídlíme na adrese: Pražákova 218/7, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory.

Tel: 553 034 370, 730 517 776   E-mail: centrumostrava@joalis.cz

PO - PÁ  9 - 16:30

Cena kompletní konzultace je 300 Kč.

Cena dětské konzultace je 150 Kč.

V Centru C.I.C. v Ostravě lze zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč (zahrnuje diagnostiku na Salvii). Poukaz lze uplatnit pouze v tomto Centru do 6 měsíců od zakoupení.

Detoxikační poradci v Centru v Ostravě:

Mgr. Antonina Veličková

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C.

Pocházím z Ukrajiny, kde jsem byla učitelkou chemie a biologie. Již přes dvacet let žiji v Česku. V roce 2006 můj manžel onemocněl – trápil ho vysoký krevní tlak a silná arytmie a přes veškerou léčbu, včetně operace, u něj zdravotní potíže přetrvávaly. Lékař mu předepsal velké množství léků a řekl, že se musí se svými potížemi naučit žít. Tehdy bylo manželovi 45 let a rozhodli jsme se hledat alternativní pomoc. Vyzkoušel několik možností, než jsme našli detoxikačního poradce, ke kterému začal docházet. Po několika návštěvách jsem detoxikaci vyzkoušela i na sobě a pochopila jsem, s jakou unikátní metodou jsem se setkala. Zaujala mne natolik, že jsem absolvovala vzdělávací kurzy, tematické přednášky a začala jsem se detoxikací zabývat aktivně. Nadále se vzdělávám, metoda se neustále rozvíjí a zdokonaluje.

Informační medicína, na rozdíl od té klasické, hledá příčiny zdravotních obtíží a ty odstraňuje. Pro některé mé klienty, stejně jako pro mě a mou rodinu se detoxikace stala filosofií života. A to je největší radost!

V Centru metody C.I.C. je každou 1. STŘEDU v měsíci dopoledne a 3. STŘEDU v měsíci odpoledne. 

MUDr. Lucie Tomíčková

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C., poradkyně pro výživu a suplementaci

Vyrůstala jsem v lékařské rodině, téma zdraví mě přirozeně přitahovalo a lidské tělo fascinovalo. Od mládí jsem četla knihy o výživě a psychosomatice a v jedné z nich jsem narazila na detoxikační medicínu. Zaujal mě čínský pentagram a spojitosti orgánů a tělesných systémů na energetické bázi, které neodpovídalo klasickému pojetí anatomie a fyziologie. Rovněž mě překvapilo, jak v tomto celostním pojetí nacházejí zdravotní potíže svou příčinu. Tenkrát, v roce 2011, jsem si položila otázku, jak je možné, že já, jako lékařka tuto metodu neznám. Zlom nastal po těhotenství s druhým synem, kdy mě trápil únavový syndrom a depresivní myšlenky. Předepsané léky jsem odmítala a vzpomněla jsem si na očistu, vyhledala detoxikační terapeutku a již během první kúry jsem cítila úlevu! Můj vhled do lidského těla se dále prohluboval a vše do sebe zapadalo. Po třech detoxikačních kúrách jsem byla jako znovuzrozená a věděla, že toto je má cesta. Odešla jsem z klasické medicíny a začala pomáhat celostně - výživou, pohybem, empatickými rozhovory a především informační medicínou.

Informační medicína a kapky Joalis jsou „návodem“ k uzdravení, tím mistrem, který sjedná nápravu je organismus - jeho imunita. Informační medicínu vnímám jako dar a také jako jedinou možnou cestu budoucnosti v medicíně.

V Centru metody C.I.C. má vyhrazeny PONDĚLKY.

Jana Jančová

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C., lektorka řízené a kontrolované detoxikace

Řízená a kontrolovaná detoxikace v sobě spojuje tisíce let starou a osvědčenou čínskou medicínu i lékařské znalosti moderní doby. Západní medicína je v mnoha oblastech nenahraditelná, nicméně v problematice např. chronických onemocnění spíše potlačuje symptomy, než aby řešila příčinu problémů. Takový způsob léčby mi nikdy nebyl blízký, vždy jsem dávala přednost spíše celostním metodám a především prevenci i v podobě zdravějšího životního stylu. Nejsem ovšem zastáncem extrémů, kdy se lidé úzkostlivě vyhýbají všemu škodlivému, nežijeme ve sterilním světě, a tak je pro mne přijatelnější  žít s ním v symbióze.  Stejně jako udržujeme naše těla čistá zvenčí, můžeme díky cílené detoxikaci udržovat čisté i naše orgánové tkáně, kosti, tělní tekutiny i třeba hippocampus naši stresovou banku. Účinek takové detoxikace jsme s manželem pocítili zvláště u našich dětí. Dceru více než dva roky trápil atopický ekzém a syn měl časté a silné respirační problémy. Oba jsou po detoxikaci zcela bez obtíží. Tak očividný úspěch nejen u našich dětí, ale i u dalších lidí z mého okolí byl pro mne velikým impulsem, abych se rozhodla pomáhat lidem prostřednictvím ucelené a velmi logické detoxikační metody. 

Jsem velmi vděčná, že se mohu podílet na něčem tak úžasném jako je informační medicína a pomáhat sobě, své rodině i ostatním. 

V Centru metody C.I.C. je každé ÚTERÝ a STŘEDU.

Jana Hlubková

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C.

S alternativní medicínou jsem se v průběhu let setkávala, ale spíše jako laik a pozorovatel, který si občas něco přečetl, něco vyzkoušel, ale nemohu říci, že bych jí žila nebo zcela propadla. Když jsem měla možnost se s někým ,,alternativním´´ setkat, zdál se mi spíš podivný a některé praktiky až úsměvné. Vše se ale zásadně změnilo, když se v rodině objevila vážná nemoc, na kterou současná klasická medicína nezná lék. Začala jsem se intenzivně zajímat o cokoliv, co by mohlo pomoci, zprvu přes internet, pak přes známé a nakonec jsem se i zcela náhodně potkávala s lidmi, kteří mi obrazně řečeno otevírali nové obzory a seznamovali mě s různými druhy alternativních metod. Tak jsem se mimo jiné dostala i k metodě Řízené a kontrolované detoxikace, která mě od prvopočátku nadchla. Viděla jsem již po prvních kúrách velký posun zjm. v psychice, postupném odstraňování obrovské únavy a celkovém zlepšení imunitního systému. Nadchlo mě to natolik, že jsem absolvovala všechny dostupné semináře a začala se této metodě věnovat naplno. Dnes a denně se setkávám s tím, jak je tato metoda účinná a jak někdy až zázračně dokáže změnit člověka jak po zdravotní stránce, tak i po psychické.

Jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla s informační medicínou seznámit, má v alternativní oblasti léčby své zasloužené místo. 

V Centru metody C.I.C. je každý ČTVRTEK odpoledne a PÁTEK dopoledne.

Karla Fucimanová

Osvědčená detoxikační poradkyně metody C.I.C.

Na metodě řízené a kontrolované detoxikace mě nejvíce fascinuje jedinečné propojení staré orientální medicíny s nejmodernějšími technologiemi současnosti. Preparáty Joalis předávají našemu imunitnímu systému informace, jak objevit v orgánech schované toxiny a postupně vyčistit vnitřní prostředí organismu. Organismus tedy pomocí vlastních sil vrací tělo do harmonie. Mé první zdravotní problémy byly obezita a nepravidelná menstruace. Po narození druhého dítěte jsem musela dosti brzo nastoupit z finančních důvodů do práce. Péče o malé děti, práce, starost o chod domácnosti, to vše mě časem začalo velmi vyčerpávat, začaly se u mě objevovat příznaky únavového syndromu. Už ráno jsem vstávala s pocitem únavy, po obědě jsem přemáhala spánek, byla jsem psychicky stále víc podrážděna, večer už mi nezbývala energie pro hru s dětmi, v hřebenu mi zůstávalo stále více a více vlasů…Kvalita mého života prudce klesala.

Informační medicína a detoxikace mi vrátila ztracenou energii, chuť do života a hlavně mi přinesla radost z aktivního života bez zdravotních obtíží.

V Centru metody C.I.C. je každé SUDÉ ÚTERÝ dopoledne a LICHÝ ČTVRTEK odpoledne.

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem