Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Čapková Ivana

Čapková Ivana

Specialista na detoxikační medicínu

  • Veletržní 823/69
  • Praha 7
  • 17000

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Na přírodní léčbu mě navedla už babička,  bylinkářka, vzpomínám na naše společné povídání s bylinkami i o nich, míchání odvarů, tinktur a mastí. Vyzkoušela jsem mnoho cest - jógu, ájurvédu, wydu, tao, aromaterapii, krystaloterapii, tradiční čínskou medicínu i další nauky  o práci s tělem a duší, výživou. S informační medicínou a preparáty Joalis  jsem se setkala hned při jejich vzniku tedy začátkem roku 2001. Nadchla mě komplexnost  metody s možností přesného určení zdroje nerovnováhy, souvislostmi a příčinami, jak po stránce emociální, tak fyzické. Líbí se mi spojení účinků informací, bylinek a vitaminů, individuálním př…

Na přírodní léčbu mě navedla už babička,  bylinkářka, vzpomínám na naše společné povídání s bylinkami i o nich, míchání odvarů, tinktur a mastí. Vyzkoušela jsem mnoho cest - jógu, ájurvédu, wydu, tao, aromaterapii, krystaloterapii, tradiční čínskou medicínu i další nauky  o práci s tělem a duší, výživou. S informační medicínou a preparáty Joalis  jsem se setkala hned při jejich vzniku tedy začátkem roku 2001. Nadchla mě komplexnost  metody s možností přesného určení zdroje nerovnováhy, souvislostmi a příčinami, jak po stránce emociální, tak fyzické. Líbí se mi spojení účinků informací, bylinek a vitaminů, individuálním přístupem ke každému klientovi přináší vynikající výsledky a působí i preventivně. Nejrychleji a nejintenzivněji na informační medicínu reagují miminka a malé děti. Správně složenými kúrami preparátů se klienti doslova mění před očima. Nově získaná vyrovnanost, uvolněnost, obnova fyzických i psychických sil se objevuje v jejich osobních i profesních životech.

Všechny tyto výhody užití preparátů informační medicíny považuji za obrovský přínos, ulehčení života a v neposlední řadě obrovskou radost, kterou každá taková "proměna" přináší mně i okolí. Svou praxi propojuji s konzultacemi na téma pohybu, dechovými praktikami a esenciálními olejíčky.

"MOUDRÝ ZACHRAŇUJE DUSLEDEK  A LÉČÍ  PŘÍČINU "

Více o mně

Čapková Ivana najdete?

:Adresa specialisty: Veletržní 823/69, Praha 7, 17000

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem