Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Dolejšová Marie

Dolejšová Marie -Tábor, Centrum zdraví Abelia

Specialista na detoxikační medicínu

  • Šafaříkova 2962
  • Tábor
  • 39002

Mapa

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně?

Stalo se to vlastně díky mému životnímu partnerovi, který si na jedné výstavě nechal změřit hustotu kostí. Zjistil, že ve svých 45 letech má 56% úbytek kostního minerálu. Přitom je sportovec, který vyrostl na kravském mléce. Nejprve nasadil doplňky stravy s vápníkem, vitaminy, zvýšil příjem mléka a mléčných výrobků – přesně, jak nám bylo doporučeno lékaři. Výsledkem byl další úbytek kostního minerálu, navíc mu bylo strašně zle. Koupili jsme na leasing denzitometr a já se stala poradkyní při měření osteoporózy. Začínali jsme s potravinovými doplňky, ale po nějaké době jsme přišli na to, že to nen…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně?

Stalo se to vlastně díky mému životnímu partnerovi, který si na jedné výstavě nechal změřit hustotu kostí. Zjistil, že ve svých 45 letech má 56% úbytek kostního minerálu. Přitom je sportovec, který vyrostl na kravském mléce. Nejprve nasadil doplňky stravy s vápníkem, vitaminy, zvýšil příjem mléka a mléčných výrobků – přesně, jak nám bylo doporučeno lékaři. Výsledkem byl další úbytek kostního minerálu, navíc mu bylo strašně zle. Koupili jsme na leasing denzitometr a já se stala poradkyní při měření osteoporózy. Začínali jsme s potravinovými doplňky, ale po nějaké době jsme přišli na to, že to není to pravé; nebyli jsme totiž schopni odpovědět na otázku, jak to funguje a proč to u někoho zabírá a u jiného ne. Zřejmě nějakým řízením osudu se v té době v Táboře objevila pozvánka na přednášku doktora Josefa Jonáše o vztahu osteoporózy a přírodní medicíny. Zaujalo nás to, a tak jsme podobné přednášky začali navštěvovat. Výsledkem bylo, že jsem si v květnu 2001 koupila přístroj a začala měřit. Nejdřív při zaměstnání na poliklinice, kde jsem pracovala jako dokumentační pracovnice na rentgenu. Když ale začalo klientů přibývat, už to nešlo skloubit dohromady, a tak jsem ze zaměstnání odešla. Od 1.listopadu 2003 jsem „na volné noze“, naše centrum detoxikační medicíny má kromě denzitometru i hydrocolon, zaměstnáváme tři sestřičky a musím říci, že to vůbec není jednoduché. Nejsem člověk, který by toužil po bohatství. Potřebuji zaplatit nájmy, leasing, potřebuji mít co na sebe a co jíst a to mi stačí. Tato práce mě nesmírně baví. Je krásné, když k vám lidé přicházejí jako uzlíčky nervů a nemocí a vy je po půl roce či roce vidíte odcházet jako zcela jiné osobnosti, zdravé a spokojené.

Svou práci jsem postavila na tom, že chci pracovat s lidmi, kteří jsou ochotni se sebou něco dělat, přicházejí dobrovolně, a nikoliv z donucení. A můj Petr? Z původních 52 % kostního minerálu má dnes po dvou letech detoxikace – on se tedy detoxikuje stále – 105 %!

 

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou?

Pokud člověk přijme jako fakt, že nebude vyléčen ihned, za den nebo za týden, ale třeba za půl roku nebo za rok, tato medicína ho vyléčí. Je totiž geniálně jednoduchá. A lidé se pak sami vracejí, protože pochopí, že prevence je nejlepší

 

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení?

Jedna mladá žena (32 let), vystudovaná psycholožka, hubená, aktivní až roztěkaná, ke mně přišla s tím, že má hyperfunkci štítné žlázy a že její manžel, lékař, se společně s kolegyní rozhodli ji operovat. Byla úplně vyvedená z míry, protože rozhodli o ní bez ní. Ptala se, zda by nepomohla detoxikace. Manžel o tom ovšem nesměl vědět. Už po první kúře (Immunitas, Relaxonis, Lymfatis) hyperfunkce přešla do hypofunkce a protože byla na lécích, museli jí je odebrat. Chtěla se detoxikovat dál a došlo to tak daleko, že projevila zájem o spolupráci, takže dnes už ji mohu považovat za svou kolegyni, protože bude v našem centru fungovat jako psycholog.

Já sama jsem po hysterektomii, byla jsem alergik, samý opar, od dvaceti let jsem se léčila na psychiatrii a v poslední době mi hrozili dokonce kardiostimulátorem. Tehdy jsem si řekla, tak to ne, a začala poctivě s detoxikací. Nejprve jsem začala likvidovat své alergie. Pokračovala jsem s nápravou imunitního systému, řešila svoje viry, zejména herpes. Právě ten mi podle mého názoru tak rozhodil srdeční rytmus, že mi hrozili kardiostimulátorem. Tehdy jsem měla 1063 extrasystol za hodinu a dnes nemám ani jedinou. Po detoxikaci cítím, jako bych omládla, a to nejen vzhledově, ale i názorově.

Detoxikace pomohla i mé dceři, která nemohla otěhotnět. Absolvovala návštěvy u bylinářů, astrologů, dokonce i umělé oplodnění, a nic. Spojily jsme detoxikaci se cvičením podle paní Mojžíšové. Během tři čtvrtě roku mi volala, že je těhotná. Dnes máme roční holčičku.

 

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?

Relaxonis, Immunitas, Optimalis. I když vyměřím jenom nějakou nepatrný náznak nádorového bujení, dávám tuto trojkombinaci jako první a lidé se úžasně zlepšují. Ovšem nejvíce používám Spirobor, protože borelie má dnes v sobě snad každý.

 

Více o mně

Dolejšová Marie -Tábor, Centrum zdraví Abelia najdete?

:Adresa specialisty: Šafaříkova 2962, Tábor, 39002

Další poradci ve vaší blízkosti

Jánoška Rastislav, MUDr.

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem