Joalis - informační metoda

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Fildán Ladislav, MUDr.

MUDr. Ladislav Fildán

Specialista na detoxikační medicínu

  • Tyršova 56
  • Brno
  • 61200

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

K detoxikační medicíně jsem se dostal brzy poté, co vznikla, tedy před rokem 2000. Ve své ordinaci jsem ale některé podobné metody používal už v minulosti – ať šlo o homeopatické drenážní prostředky a nosody, antihomotoxické prostředky, fytoterapii, nebo infúzi s cheláty k odstraňování těžkých kovů z organizmu. Celostní medicína, za jejíž důležitou součást detoxikační medicínu právem považujeme, se příčinám zdravotních potíží dokáže v celé řadě případů přiblížit více, než medicína klasická, která u většiny chronických obtíží jen potlačuje některé příznaky. Používání chemických léků včetně antibiotik s sebou navíc nese i nepříjemn…

K detoxikační medicíně jsem se dostal brzy poté, co vznikla, tedy před rokem 2000. Ve své ordinaci jsem ale některé podobné metody používal už v minulosti – ať šlo o homeopatické drenážní prostředky a nosody, antihomotoxické prostředky, fytoterapii, nebo infúzi s cheláty k odstraňování těžkých kovů z organizmu. Celostní medicína, za jejíž důležitou součást detoxikační medicínu právem považujeme, se příčinám zdravotních potíží dokáže v celé řadě případů přiblížit více, než medicína klasická, která u většiny chronických obtíží jen potlačuje některé příznaky. Používání chemických léků včetně antibiotik s sebou navíc nese i nepříjemné vedlejší účinky, zatímco přípravky detoxikační medicíny jsou prakticky bez nežádoucích efektů. Tam, kde je to možné, dávám tedy přednost biologickým postupům, zejména prostředkům Joalis.

Detoxikační medicína je velmi úspěšná například v řešení chronického únavového syndromu, chronické boreliózy, opakujících se viróz, alergií všech typů, ale i různých psychických problémů, které doprovázejí nakonec téměř všechna vleklá onemocnění. Pomocí prostředků Joalis začínáme navíc pronikat i do dosud nepříliš probádané oblasti autoimunitních onemocnění.

Nespornou výhodou je možnost testování přípravků a zjišťování pravděpodobné příčiny onemocnění pomocí elektroakupunktury podle dr. Volla  (EAV) a přístroje Salvia. Což je skvělé například u dětských pacientů. Spolu s přípravky detoxikační medicíny využívám i další osvědčené postupy celostní medicíny - tzn. homeopatii, fytoterapii, akupunkturu, Bachovu květovou terapii, dietoterapii, úpravu střevní dysbiózy a další.

Více o mně

MUDr. Ladislav Fildán najdete?

:Adresa specialisty: Tyršova 56, Brno, 61200

Další poradci ve vaší blízkosti

Jakeš Pavel

Jakeš Pavel

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Krejčí Lucie Bc.

Krejčí Lucie Bc.

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Buchtelová Ivana

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem