Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Gambolisová Lenka - Prostějov

Gambolisová Lenka

Specialista na detoxikační medicínu

  • Kollárova 9
  • Prostějov
  • 79601

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

Pracovala jsem 20 let jako zdravotní sestra a s postupující praxí mě stále častěji pronásledovala myšlenka, že nelze lidské tělo brát jen jako soustavu nezávislých orgánů, nýbrž jako ucelený, plně samostatný a komplexní celek. Proto jsem začala hledat i jiné cesty, které by zohlednily i to, že vše se vším souvisí a má svoje jasně dané zákonitosti. Absolvovala jsem celou řadu kurzů a seminářů s alternativní tématikou a jednoho dne jsem se také k mému velkému štěstí seznámila s detoxikační terapií dr. Jonáše. Naprosto mě oslovila a tak jsem postupně začala měřit rodinu, známé a později založila svoji vlastní…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

Pracovala jsem 20 let jako zdravotní sestra a s postupující praxí mě stále častěji pronásledovala myšlenka, že nelze lidské tělo brát jen jako soustavu nezávislých orgánů, nýbrž jako ucelený, plně samostatný a komplexní celek. Proto jsem začala hledat i jiné cesty, které by zohlednily i to, že vše se vším souvisí a má svoje jasně dané zákonitosti. Absolvovala jsem celou řadu kurzů a seminářů s alternativní tématikou a jednoho dne jsem se také k mému velkému štěstí seznámila s detoxikační terapií dr. Jonáše. Naprosto mě oslovila a tak jsem postupně začala měřit rodinu, známé a později založila svoji vlastní poradnu, kterou mám od roku 2006

 

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Jak jsem se již zmínila u první otázky, hlavní klady detoxikační medicíny vidím především v tom, že zohledňuje tělo jako celek a pracuje s ním podle zákonitostí čínského pentagramu, že je totiž vždy orgánu mateřskému podřízeno několik dalších orgánů. Klasická medicína pracuje vždy s jedním nemocným orgánem, který však mnohdy pouze zoufale upozorňuje na problém někde jinde..Tím, že se orgán např. raději vyřízne se problém neřeší, či jen krátkodobě a přesouvá se jinam. Detoxikační medicína dr. Jonáše ovšem právě toto řeší.

 

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

Mám velkou radost ze všech úspěšně vyřešených případů, ale hlavně mě těší spokojenost klientů, kteří se mnohdy potýkali s vleklými obtížemi, se kterými jim ani klasické kolečko po doktorech nepomohlo. Většinou ke mě přicházejí se slovy - nic mi nepomohlo, spoléhám na vás... Mezi velmi časté problémemy, který detoxikační medicína velmi úspěšně řeší jsou např.vleklé potíže se záněty močových cest, výtoky a neplodnost, dále velmi časté alergie, ekzemy, trávící obtíže, bolesti kloubů a hlavy. Všechny úspěchy mě jen stále utvrzují v tom, že jsem se v žádném případě nespletla, když jsem se dala cestou detoxikační medicíny dr. Jonáše.

 

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Je velmi těžké vybrat jen některé prepráty z celé řady. Pokud bych ale měla uvést ty, ze kterými pracuji nejčastěji, pak byl to byl Urino dren, Metabol, Analerg, Liver dren, Ekzemex, Deuron, Imun, Lymfatex, Streson, Emoce a celá řada dalších.

 

Více o mně

Gambolisová Lenka najdete?

:Adresa specialisty: Kollárova 9, Prostějov, 79601

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem