Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Holubová Alena

Holubová Alena - Poradna zdraví JOALIS

Specialista na detoxikační medicínu

  • Černava 111
  • Nejdek
  • 36223

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

S informační medicínou a detoxikací podle MUDr. Jonáše jsem se seznámila v roce 2001 na jedné prezentaci Ing. Jelínka, kde jsem poprvé viděla přístroj Salvia. Okamžitě mě napadlo, že je to nová možnost léčby, zejména pro mého syna, který před léty psychicky onemocněl. Jeho léčba byla zdlouhavá, náročná a nepochopitelná, zejména pro rodinu. Prevence a následná léčba žádná. Znala jsem knihy MUDr. Jonáše a možnost podílet se na spolupráci v oblasti detoxikace se mi velice líbila. Vůbec jsem se nerozmýšlela, přístroj Salvia a příslušenství zakoupila a pustila se do studia a do práce. Už dříve jsem se zajímala o př…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

S informační medicínou a detoxikací podle MUDr. Jonáše jsem se seznámila v roce 2001 na jedné prezentaci Ing. Jelínka, kde jsem poprvé viděla přístroj Salvia. Okamžitě mě napadlo, že je to nová možnost léčby, zejména pro mého syna, který před léty psychicky onemocněl. Jeho léčba byla zdlouhavá, náročná a nepochopitelná, zejména pro rodinu. Prevence a následná léčba žádná. Znala jsem knihy MUDr. Jonáše a možnost podílet se na spolupráci v oblasti detoxikace se mi velice líbila. Vůbec jsem se nerozmýšlela, přístroj Salvia a příslušenství zakoupila a pustila se do studia a do práce. Už dříve jsem se zajímala o přírodní metody léčby, bylinky, čínskou medicínu. To mi spolu s informační medicínou otevřelo nové možnosti a zkušenosti, jak zbavovat tělo toxinů. Pět let cvičím Tai-chi, Čchi-kung a zabývám se studiem energie REIKI. Dnes jsem velmi vděčná osudu za tuto možnost.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Velmi si vážím lékařů - odborníků, ale ze zkušenosti vím, že nedostatky jsou v prevenci. Velký klad detoxikační medicíny je v postupném odkrývání a odstraňování toxinů z těla. Rozdíl vidím také ve způsobu práce s klienty. Důležitá je jejich spolupráce, důvěra a ochota podílet se na léčbě, hledat příčiny problémů, předcházet jim a naučit se slyšet a vnímat své tělo a jeho potřeby. Pochopit, že nejdůležitější je prevence.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

Největší radost mám z výsledků detoxikace syna. Od začátku detoxikace nebyl hospitalizován a cítí se stále lépe. Začátky byly problematické, nedařilo se nám dodržovat pravidelné užívání preparátů, ale nakonec se to povedlo. V detoxikaci stále pokračujeme, zejména s novými preparáty a výsledky jsou velmi pozitivní.

Dalším takovým případem je mladá žena ( 35 let ). Přišla s problémem těžké alopecie - vypadávání vlasů. Více než rok se léčila klasickou medicínou, ale bez výsledků. Nejsilnější toxickou zátěž měla v hormonálním a lymfatickém systému a slezinovém okruhu. Zatížena byla samozřejmě kůže dále autoimunitní porucha, těžké kovy a zatížená psychika. Vlasové folikuly nebyly zničené. Po vyměření toxické mapy se velmi cílevědomě a poctivě detoxikovala. Její stav se postupně zlepšoval, po roce a půl začaly vlasy znovu růst a nová místa se již neobjevila. Paní je jako vyměněná, veselá a plná optimismu.

Patnáctiletá dívka přišla s ekzémem, zejména na krku a obličeji. Po necelém roce detoxikace se začal stav stabilizovat. Poctivě také dodržovala jídelníček vytestovaných a doporučených potravin a dnes po dvou letech je už bez problémů.

Mám radost z každého dobrého výsledku a to zejména u dětí a nastávajících maminek. Je jich hodně a pocit uspokojení se nedá ani popsat

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Nemohu jmenovat nejlepší preparát, protože pro každého klienta je speciální kombinace preparátů, ale nejčastěji to jsou: K1, K2, Joalis Imun, Metabex, Vegeton, Lymfatex, Streson, No Degen, NeuroDren, MindDren, Helpy a specifické lékařské preparáty

 

Více o mně

Holubová Alena - Poradna zdraví JOALIS najdete?

:Adresa specialisty: Černava 111, Nejdek, 36223

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem