Joalis - informační metoda

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Jakeš Pavel

Jakeš Pavel

Specialista na detoxikační medicínu

  • Vodní 16
  • Brno
  • 60200

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jsem původním povoláním fyzioterapeut a tak mě vždy zajímaly souvislosti a vnímal jsem tělo jako celek, ve kterém vše souvisí se vším. Když jsem později nahlédl do tajů informační medicíny Joalis, byl jsem nadšen její všestrannou účinností a propracovaností. Také mi dala řadu odpovědí a báječně doplnila mé znalosti o fungování těla. Vážím si na ní toho, jak si umí poradit jak s prevencí, tak s chronickými problémy a účinně pomáhá i v komplikovanějších případech, jako jsou například různé potravinové intolerance, problémy s početím u žen, autismus, hyperaktivita u dětí atd. Navíc pomáhá informační a přírodní cestou, a proto je vhodná…

Jsem původním povoláním fyzioterapeut a tak mě vždy zajímaly souvislosti a vnímal jsem tělo jako celek, ve kterém vše souvisí se vším. Když jsem později nahlédl do tajů informační medicíny Joalis, byl jsem nadšen její všestrannou účinností a propracovaností. Také mi dala řadu odpovědí a báječně doplnila mé znalosti o fungování těla. Vážím si na ní toho, jak si umí poradit jak s prevencí, tak s chronickými problémy a účinně pomáhá i v komplikovanějších případech, jako jsou například různé potravinové intolerance, problémy s početím u žen, autismus, hyperaktivita u dětí atd. Navíc pomáhá informační a přírodní cestou, a proto je vhodná pro každého bez rozdílu věku.

Podle mého by bylo nejlepší, kdyby se podařilo, aby klasická medicína s tou naší informační spolupracovala. Mně osobně se už, byť zatím v malém, daří rozšiřovat okruh lékařů, kteří jsou ochotni při hledání cesty ke zdraví připustit, že řešení je i mimo vědeckou medicínu. Vždyť medicína sama vychází vlastně z bylinkářství a homeopatie. Mě osobně velmi potěší, když mi klient po detoxikaci doslova rozkvete před očima. Zejména se to týká dětí.

Více o mně

Jakeš Pavel najdete?

:Adresa specialisty: Vodní 16, Brno, 60200

Další poradci ve vaší blízkosti

Machová Martina

Machová Martina

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Novotná Alena

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Buchtelová Ivana

Buchtelová Ivana

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem