Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Jiroušová Jaroslava

Jiroušová Jaroslava

Specialista na detoxikační medicínu

  • K vodojemu 926
  • Jilemnice
  • 51401

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

Bylo to přes školní stravování předškolních dětí, s nimiž jsem pracovala čtyřicet osm let až do srpna 2008, kdy sem odešla do důchodu. Nyní se naplno věnuji detoxikační medicíně. Byla jsem jednou z prvních, kteří začínali s detoxikačními preparáty o 6 až 8 skleničkách (imunita, plísně, chemie, těžké kovy, radioaktivita, lymfa a další). Velmi brzy jsem si také zakoupila přístroj SALVIA. Dalším důvodem, proč jsem se touto medicínou začala zabývat, byly nejen mé zdravotní obtíže, ale i vážné zdravotní problémy mého manžela. S vnoučaty jsme jezdili za panem doktorem Jonášem do jeho ordinace v Týnské uličce. Obě děti do svý…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

Bylo to přes školní stravování předškolních dětí, s nimiž jsem pracovala čtyřicet osm let až do srpna 2008, kdy sem odešla do důchodu. Nyní se naplno věnuji detoxikační medicíně. Byla jsem jednou z prvních, kteří začínali s detoxikačními preparáty o 6 až 8 skleničkách (imunita, plísně, chemie, těžké kovy, radioaktivita, lymfa a další). Velmi brzy jsem si také zakoupila přístroj SALVIA. Dalším důvodem, proč jsem se touto medicínou začala zabývat, byly nejen mé zdravotní obtíže, ale i vážné zdravotní problémy mého manžela. S vnoučaty jsme jezdili za panem doktorem Jonášem do jeho ordinace v Týnské uličce. Obě děti do svých 15 a 18 let věku neužívaly antibiotika ani jiné klasické léky. Detoxikační medicínu používá celá naše rodina a mohu říci, že náš zdravotní stav je dobrý. Detoxikaci samozřejmě doplňujeme vhodnou, spíše odlehčenou stravou. Své vědomosti jsem čerpala z knih Křížovka života, Tajenky života a jiné.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Klady detoxikační medicíny jsou v tom, že se zde řeší zdravotní problémy celostně, od příčiny k následku. Medicína klasická řeší pouze následky a v žádném případě nehledá souvislostí a nevidí problém z celostního hlediska.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

S plnou zodpovědností mohu prohlásit, že děti předškolního věku zvládají detoxikaci velice dobře, zvláště když se kombinuje s ochrannou stravou. U těchto dětí se nevyskytují záněty horních cest dýchacích, záněty středouší ani zažívací problémy. Pokud jsou nemocné, onemocnění probíhá lehce a rychle, bez antibiotik. Přes děti se pak detoxikační medicína dostává často k rodičům i do celých rodin. Z každého takového případu mám dobrý pocit, který mě naplňují spokojeností z vykonané práce.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Pokud jde o děti, mám velice dobré zkušenosti s preparáty skupiny ABELIA. Výborně zabírají přípravky řady BAMBI: Nasal, Symbiflor, Angin, Imun. U dospělých, a zvláště u stresově zatížených lidí, se mi osvědčuje dlouhodobě podávaný Streson, Cranium, na velikého nespavce velice dobře zapůsobil Antidrog a Capilidren. U pani s postižením PNS zabral přímo ukázkově Neurodren, který ji zbavil brnění celého těla a neklidných nohou. Klientka si ho žádá opakovaně. Celkově mohu říci, že většina preparátů působí na klienty pozitivně.

 

Více o mně

Jiroušová Jaroslava najdete?

:Adresa specialisty: K vodojemu 926, Jilemnice, 51401

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem