Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Krejčí Jaroslav

Krejčí Jaroslav

Specialista na detoxikační medicínu

  • Jakubské náměstí 1
  • Brno
  • 60200

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně ?

S detoxikační medicínou MUDr. J. Jonáše jsem přišel do kontaktu na podzim roku 2003 jako klient Body centra v Brně. Při zjištění, jakým způsobem tato metoda funguje, jsem pochopil, že se jedná o způsob léčby, který nemá zatím ve světě obdoby. A protože jsem byl již od mládí otevřený alternativním směrům léčby ( homeopatie, reflexní terapie, byliny) a mým dlouhodobým přáním bylo pomáhat lidem na cestě ke zdraví, ještě téhož roku jsem si zakoupil měřicí přístroj Salvia s testovacími sadami a začal princip detoxikační léčby studovat. Zvládnout dobře tuto metodu není lehké, ale stojí za vynaložené úsilí. Poprvé ve své…

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně ?

S detoxikační medicínou MUDr. J. Jonáše jsem přišel do kontaktu na podzim roku 2003 jako klient Body centra v Brně. Při zjištění, jakým způsobem tato metoda funguje, jsem pochopil, že se jedná o způsob léčby, který nemá zatím ve světě obdoby. A protože jsem byl již od mládí otevřený alternativním směrům léčby ( homeopatie, reflexní terapie, byliny) a mým dlouhodobým přáním bylo pomáhat lidem na cestě ke zdraví, ještě téhož roku jsem si zakoupil měřicí přístroj Salvia s testovacími sadami a začal princip detoxikační léčby studovat. Zvládnout dobře tuto metodu není lehké, ale stojí za vynaložené úsilí. Poprvé ve svém životě jsem hrdý na svoji práci. Má smysl, je vidět účinek a pomáhá všem bez rozdílu věku.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Zásadní rozdíl je ten, že běžná medicína, na rozdíl od řízené detoxikace, neodstraňuje příčinu zdravotních potíží. Navíc již jen užíváním běžných chemických léků je mnohdy vyvoláno množství dalších zdravotních potíží, zatím co detoxikační preparáty nemají vedlejší negativní dopad na zdraví a jsou schopny cíleně odstranit toxické zátěže. Co se týká diagnostiky toxických zátěží, jsou možnosti klasické medicíny značně omezené, efektivita je nízká, testování je časově i finančně nákladné. Těžko můžeme od klasických postupů léčení očekávat zjištění, zda jsou na tkáních těžké kovy, radioaktivní či chemické látky, pesticidy nebo antibiotika. Detoxikační medicína může velmi jednoduchým a rychlým způsobem diagnostikovat nejenom jmenované zátěže, ale i celou řadu dalších, jako je zátěž mikrobiálního původu ( borelie, chřipkové viry atd.), stresové příčiny, metabolické poruchy, autoimunitní proces a další, a to na kterémkoli orgánu. Máme díky měřicímu přístroji a počítačovému programu nepředstavitelně více možností k přesnému testování, zjištění jsou okamžitá, aktuální pro daný okamžik a zdravotní stav testované osoby. Najít příčinu zdravotních potíží považuji za základ následné terapie.

Ze kterých případů jste měl největší pocit radosti a uspokojení ?

Mám radost, když po návštěvě klienta začínají přicházet i ostatní členové jeho rodiny. Když paní, která má již mnoho let diabetes mellitus, přijde po třetí detoxikační kúře s dobrým pocitem, protože má mnohem nižší hladinu cukru a paní doktorka nevěřícně dává přetestovat vzorky. Jsem spokojený, protože díky detoxikaci se podařilo další klientce odstranit letitý ekzém na nohou. Raduji se společně s rodiči, jejichž dětem preparáty účinně zabírají a zbavují je alergií a imunitních poruch. Vidím značné pozitivní změny nejen po stránce tělesné, ale i duševní, a to jak u klientů, tak u svých nejbližších.

Dá se říci, že všechny úspěchy mi přinášejí pocit uspokojení. Klienti, kteří vydrží a nevzdají kvůli netrpělivosti detoxikaci po první kúře, nejsou nikdy zklamáni.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Není možné vydělit nějaký preparát z celé té řady, která je k dispozici. Výborné zkušenosti mám se všemi preparáty. Ale zásadní pro detoxikaci považuji preparáty řady Dren. Každý ve své sféře detoxikuje ty tkáně, které je potřeba. Rád se však zmíním o preparátech, které pomáhají všem lidem beze zbytku, ať již trpí jakoukoli zdravotní indispozicí. Jsou určeny k detoxikaci mysli, odstraňování negativních mentálních programů, stresu. Myslím, že každý z nás je zatížen stresujícími okamžiky z průběhu celého života, které bývají i jednou z příčin vzniku nemoci. Bez pomoci preparátů Streson, No- Degen a Emoce bychom byli zatíženi i nadále a bez nich si celostní očistu organizmu nedokáži představit. S obdivem sleduji jejich nepopiratelný a skvělý účinek na mysl nejen u klientů, ale i u sebe

Více o mně

Krejčí Jaroslav najdete?

:Adresa specialisty: Jakubské náměstí 1, Brno, 60200

Další poradci ve vaší blízkosti

Fildán Ladislav, MUDr.

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Body Centrum v Brně

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Machová Martina

Machová Martina

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem