Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Krejčová Radka, Ing.

Ing. Krejčová Radka

Specialista na detoxikační medicínu

  • Křížová 333
  • Velim
  • 28101

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

K mému současnému zaměření mě přivedl můj syn David, kterého od prvního měsíce života trápil ekzém. Já se trápila s ním a zoufale hledala, kde se stala chyba, co dělám špatně, co špatného jím, proč se to stalo. jako každý, kdo padne do tmy, aby dostal šanci hledat světlo. Začala jsem číst veškerou dostupnou literaturu týkající se výživy, aplikovala šetrné preparáty na ošetření kůže, prošla s ním asi roční homeopatickou léčbou. Myslela jsem si, že mám věci pod kontrolou, ale situace uspokojivá nebyla. Tehdy jsem dostala informaci dojdi si s ním za doktorem Jonášem, ten řeší dětský ekzém velmi úspě…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

K mému současnému zaměření mě přivedl můj syn David, kterého od prvního měsíce života trápil ekzém. Já se trápila s ním a zoufale hledala, kde se stala chyba, co dělám špatně, co špatného jím, proč se to stalo. jako každý, kdo padne do tmy, aby dostal šanci hledat světlo. Začala jsem číst veškerou dostupnou literaturu týkající se výživy, aplikovala šetrné preparáty na ošetření kůže, prošla s ním asi roční homeopatickou léčbou. Myslela jsem si, že mám věci pod kontrolou, ale situace uspokojivá nebyla. Tehdy jsem dostala informaci dojdi si s ním za doktorem Jonášem, ten řeší dětský ekzém velmi úspěšně. A tak jsem zjistila, jak jsem já matka zanesená plísněmi, jak mi nedělá dobře lepek a jak tyto a ještě celá řada jiných toxinů negativně působily na vývoj mého miminka. Tak jsem konečně dostala odpověď na otázku PROČ a bylo mi doporučeno CO dělat, aby bylo lépe. A začali jsme kapat. Po čase se přidala celá rodina a já, když jsem při jedné kontrole stála na chodbě v institutu, kde doktor Jonáš působí, a viděla jeho diplomy, všimla jsem si, že je narozený ve stejný den jako já.a to bylo pro mě znamení. Z pasivní role klientky jsem se přesunula na druhou stranu a stala se terapeutkou nejen pro svoji rodinu, ale pro všechny, kteří si ke mně najdou cestu. Protože v rámci diagnostiky máme možnost sledovat tolerance potravin, kombinuji velmi intenzívně detoxikaci s výživovou intervencí.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Já bych se nebála dát jí přívlastek, že je geniální. Je tak jednoduchá, neinvazivní, nabízí našemu mozku hologramy a dává nám šanci přiblížit se a žít v pravdě a ve zdraví. Staví jednak na tisíciletími prověřené čínské medicíně, respektuje zákonitosti pentagramu, ale zároveň je velmi moderní. Máme počítače a speciální program, který si povídá s naším tělem a unikátní preparáty pro řešení našich potíží. Diagnostika je velmi rychlá a přesná, během hodiny jsme schopni se dozvědět o stavu těla a duše klienta tolik informací .. a to jen nastaví svou dlaň. A nevěřícím Tomášům, kterým v hlavě vládne racio a na všechno potřebují důkazy, nezbývá než vzkázat: vyzkoušejte, uvidíte.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

Mladá žena, která bez zjevné příčiny trpěla velkými úzkostmi ze života a měla již nakročeno pro antidepresiva a kde došlo velice rychle po očistě mozkových struktur a zejména posílení ledvinového a srdečního okruhu k opětovnému nalezení životní radosti.

Paní 52 let, velká nadváha - po úpravě jídelníčku a hlavně systematické práci s orgány, které mají co dočinění s metabolismem - tedy játra, slinivka břišní, tenké a tlusté střevo se nejen zbavila chronické zácpy a nadýmání, ale hlavně redukovala svou hmotnost o 12 kg.

Chlapec 5 let, opakované záněty dýchacích cest s počínajícím astmatem se dostal po 3 terapiích a vylehčení potravin s lepkem do stavu, kdy chodí pravidelně do školky a maminka mě oslovuje i na ulici výkřikem zázračné kapičky!

Žena 38 let, hraniční výsledky testů štítné žlázy, výzva od lékaře, že pokud se situace při kontrole nezmění, nasadí jí do konce života substituční terapii. V rámci detoxikace jsme odstranily zátěže nejen přímo ze štítné žlázy, ale především z řídících hormonálních orgánů - tedy hypotalamu a hypofýzy. Verdikt lékaře po kontrolních testech zněl - léky nasazovat nebudeme.

Mojí osobní výzvou je samozřejmě věnovat se mladým ženám před početím, protože tam já jsem chybovala a tam je obrovská rezerva pro zlepšení zdraví našich potomků. Velkou radost mi tedy udělá každá zpráva o narození zdravého dítěte detoxikované matky, která mnohdy původně ani nemohla přijít do jiného stavu..

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

V první řadě je celá škála preparátů pracujících s nervovým systémem. Nic naplat, tam je ředitelna, tam se odehrává řízení klíčových pochodů v těle. Jsou to tedy MindDren a MindHelp, No Degen, Cranium, Mezeg, NeuroDren a Vegeton. V těsném závěsu jsou pochopitelně dreny našich hlavních orgánů tedy ledvinový UrinoDren, jaterní LiverDren, srdeční CorDren, slezinový VelienDren a plicní RespiDren. Z těch, co netvoří přímo hlavní proud, ale v adekvátních situacích působí velmi efektivně bych jmenovala Hypotal, Herpeson, Spirobor, Chlamydi . Do výbavy příruční lékárničky dnešního přetíženého člověka by velmi často mohly patřit Streson a Depreson.

 

Více o mně

Ing. Krejčová Radka najdete?

:Adresa specialisty: Křížová 333, Velim, 28101

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem