Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Mlynáriková Nicol, Mgr.

Mgr.Nicol Mlynáriková - Zelená medicína

Specialista na detoxikační medicínu

  • Wágnerovo náměstí 1541
  • Beroun
  • 26601

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

S detoxikační medicínou jsem se seznámila jako farmaceutický asistent v letech 2000-2002, a to pouze formou doporučení a následně prodeje produktu pacientům, kteří chtěli svoje zdravotní problémy řešit alternativní cestou. Od roku 2003, kdy jsem otevřela Zelenou medicínu, jsem se touto problematikou začala plně zabývat. Zajímala jsem se jak o homeopatii, ajurvedskou medicínu, čínskou medicínu, gemmoterapii, fytoterapii. Všechny tyto metody jsem porovnávala s metodikou kontrolované a řízené detoxikace dle MUDr. J. Jonáše. Dnes vidím, že mé kroky vedly správným směrem za kontrolovanou a řízenou detoxikací, které se od roku 2005 věnuji jako terapeut. Mimo jiné jsem absolvovala…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

S detoxikační medicínou jsem se seznámila jako farmaceutický asistent v letech 2000-2002, a to pouze formou doporučení a následně prodeje produktu pacientům, kteří chtěli svoje zdravotní problémy řešit alternativní cestou. Od roku 2003, kdy jsem otevřela Zelenou medicínu, jsem se touto problematikou začala plně zabývat. Zajímala jsem se jak o homeopatii, ajurvedskou medicínu, čínskou medicínu, gemmoterapii, fytoterapii. Všechny tyto metody jsem porovnávala s metodikou kontrolované a řízené detoxikace dle MUDr. J. Jonáše. Dnes vidím, že mé kroky vedly správným směrem za kontrolovanou a řízenou detoxikací, které se od roku 2005 věnuji jako terapeut. Mimo jiné jsem absolvovala rekvalifikační kurz výživového poradce, pořádaný společností NUTRIS, dále jsem absolvovala kurz u Franka Navrátila v oblasti iridologie II. stupně. Velmi mne také oslovila typologie osobnosti dle krevních skupin a řešení emočních bloků pomocí Bachovy květové terapie. Všechny tyto poznatky, které se snažím neustále prohlubovat, plně využívám ve své poradenské praxi.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Klady detoxikační medicíny spatřuji především v holistickém přístupu k člověku. Skrze preparáty MUDr. J. Jonáše, se do těla nedodávají žádné chemické látky, látky cizorodého původu.

Jsme nuceni se pohybovat ve světě, kde jsme vystaveni každodennímu útoku chemických látek. Největší přínos spatřuji v možnosti řešit příčinu symptomatických problémů, v možnosti zbavit jednotlivé tkáně a orgány toxických ložisek. Jak jsem výše uvedla tělo nezatěžujeme dalšími škodlivými látkami, ale naopak zbavujeme jej toxických zátěží, kterým docílíme správné fungování tkání a orgánů. Vše funguje pomocí informace přes imunitní systém, preparáty nejsou v interakci s farmaky.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

Pocit radosti i uspokojení cítím pokaždé, když se vrátí spokojený klient a chce pokračovat v procesu detoxikace. Největší pocity uspokojení cítím při řešení problematiky dětských klientů, mladých žen, které bojují s gynekologickými problémy, s neplodností a podaří se jim otěhotnět.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Preparáty se kterými jsem spokojená, bych musela vyjmenovat převážnou většinu. Vyjmenuji opravdu ty nejfrekventovanější.

Lymfatex,Mindren,MindHelp,Cranium,Neurodren,Emoce,Depreson,Stresson,StresHelp,Urinodren,UrinoHelp,Vertebra,JointHelp,LiverDren,LiverHelp,Bilidren,CorDren,CorHelp,Pankreadren,Pulmo,RespiHelp,Respidren,Analerg,Venaron,VenaHelp,VasoDren,Hypotal,Regular,Thyreodren,Gastedren,Gastex,Vegeton,Zooinf,Para-para,Candid,Fluorex,Yeast,Antimetal,Antichemik,Deimun,Virtox,Mi,krotox,Supertox,Mycotox,Onyx,No-bacter,Spirobor,Antivir,Veliendren,VelienHelp,Metabex,Metabol,Gli-glu,celá dětská řada Bambi Harmoni.

 

Více o mně

Mgr.Nicol Mlynáriková - Zelená medicína najdete?

:Adresa specialisty: Wágnerovo náměstí 1541, Beroun, 26601

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem