Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Pufrová Kamila - Tábor

Pufrová Kamila

Specialista na detoxikační medicínu

  • Petra z Ústí 1867
  • Tábor
  • 39002

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

Má cesta k detoxikační medicíně vedla přes mé vlastní zdravotní problémy, které mě provázely už od dětství. V patnácti letech mi bylo diagnostikováno astma. Ani při pravidelném užívání léků se zlepšení nedostavilo. Hledala jsem jiné možnosti a zkoušela různé metody alternativní medicíny, které mi byly velmi blízké a jejichž znalost jsem si chtěla prohlubovat. Tyto metody byly účinné, nikoli však dlouhodobě. Nadále jsem hledala pomoc, až jsem se jednoho dne dozvěděla od své známé o detoxikační medicíně Mudr. Josefa Jonáše. Navštívila jsem centrum, kde jsem se seznámila s výbornou poradkyní a začala…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

Má cesta k detoxikační medicíně vedla přes mé vlastní zdravotní problémy, které mě provázely už od dětství. V patnácti letech mi bylo diagnostikováno astma. Ani při pravidelném užívání léků se zlepšení nedostavilo. Hledala jsem jiné možnosti a zkoušela různé metody alternativní medicíny, které mi byly velmi blízké a jejichž znalost jsem si chtěla prohlubovat. Tyto metody byly účinné, nikoli však dlouhodobě. Nadále jsem hledala pomoc, až jsem se jednoho dne dozvěděla od své známé o detoxikační medicíně Mudr. Josefa Jonáše. Navštívila jsem centrum, kde jsem se seznámila s výbornou poradkyní a začala s vlastní detoxikací.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Nespornou výhodou je osobní práce s klientem, citlivý, vstřícný a komplexní přístup k jeho problémům.

Díky detoxikační medicíně můžeme předejít řadě onemocnění, aniž bychom museli zanášet tělo množstvím léků, které pouze potlačují příznak, ale neřeší příčinu.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

Radost mi přináší každý případ, u kterého dojde k sebemenšímu zlepšení. Cením si těch klientů, kteří dbají především na prevenci a ke svému zdraví se chovají zodpovědně.

Často se na mě obracejí mladé ženy, které chtějí pomocí detoxikace očistit své tělo a připravit ho na období těhotenství. Tato prevence má hned dvojí význam, a to jak pro matku, tak i pro budoucí plod.

Nezřídka ke mně lidé přicházejí lidé s velkými zdravotními problémy, ale již s nedůvěrou, protože podle svých slov vyzkoušeli všechno možné, ale nikam to nevedlo. Hned v první větě mi položí otázku: Myslíte, že mi to pomůže? Má odpověď vždy zní: Pokud budete trpělivý a nebudete chtít zázraky, tak ano.

Když mi pak při dalších návštěvách říkají, co je přestává bolet a které neduhy ustupují, pak víme, že jsme na správné cestě. Má odpověď nebyla lživá a detoxikační medicína nezklamala jejich naději.

Jednou z mých největších radostí byl průběh detoxikace u mé babičky (78 let).

Zdravotní potíže ji provázely téměř celý život, od svých čtyřiceti let byla v částečném invalidním důchodu. V poslední době bez hole nevyšla ani na dvorek u domu a bolesti kloubů a zad se neustále stupňovaly.

První kúru jsem zaměřila především na lymfatický systém a ledviny, neboť otoky naznačovaly hromadění a zadržování vody v těle. Po dvou měsících otoky ustoupily, tělo se očividně zbavilo několika litrů přebytečné vody, což potvrdil i úbytek na váze o 12 kg. Bolesti se celkově zmírnily, vrátila se jí opět chuť do života a postupně ubylo i léků, kterých do té doby užívala velké množství.

Dnes je to již víc než rok, babička se cítí skvěle a preparáty nadále užívá - staly se součástí jejího života.

Detoxikační medicína je vhodná pro osoby všech věkových kategorií. Pokud se s ní začne v útlém věku, předejde se mnoha onemocněním. Na příkladu mé babičky je vidět, že i u starších lidí má cenu začít. Výsledky se určitě dostaví.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Pracuji se všemi preparáty, ale ze všeho nejčastěji používám preparát Lymfatex.

Pokud je v těle zablokovaný lymfatický systém, který není schopen sbírat a vyplavovat škodlivé toxiny, nastane podobná situace, jako když se ucpe odpadní kanalizace. Lymfatex je při mé práci základním stavebním kamenem a dosahované výsledky mě nepřestávají udivovat: s čím vším si tento preparát nedokáže poradit!

Dále jsou to preparáty na psychiku - Streson, Emoce a Nodegen - neboť snížená psychická odolnost a stresové situace v dnešní době postihují nás všechny.

 

Více o mně

Pufrová Kamila najdete?

:Adresa specialisty: Petra z Ústí 1867, Tábor, 39002

Další poradci ve vaší blízkosti

Centrum zdraví Abelia . Dolejšová Marie - Tábor

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Vnitřní lékařství - MUDr. Jánoška R. - Tábor

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem