Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Málová Vladimíra

Málová Vladimíra - Centrum zdraví Radost

Specialista na detoxikační medicínu

  • Poštovní 8
  • Jablonec nad Nisou
  • 46601

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

Dcera byla od dvou let často nemocná, kašel střídal ekzém, později se přidaly rýmy. Kolem roku 1996, kdy jí bylo necelých osm let, jsem s ní na základě doporučení známých navštívila Institut celostní medicíny. Tehdy však ještě nešlo o metodu řízené a kontrolované detoxikace, i když přírodní metody zde aplikované jí také pomohly. Později se jí však potíže vrátily a mně navíc tělo vypovědělo službu. Neléčená borelióza, stres, nevhodně zvolená antikoncepce a ostatní zátěže z dřívější doby vykonaly své. Dostavily se bolesti nohou, šílená únava, stavy naprosté fyzické…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

Dcera byla od dvou let často nemocná, kašel střídal ekzém, později se přidaly rýmy. Kolem roku 1996, kdy jí bylo necelých osm let, jsem s ní na základě doporučení známých navštívila Institut celostní medicíny. Tehdy však ještě nešlo o metodu řízené a kontrolované detoxikace, i když přírodní metody zde aplikované jí také pomohly. Později se jí však potíže vrátily a mně navíc tělo vypovědělo službu. Neléčená borelióza, stres, nevhodně zvolená antikoncepce a ostatní zátěže z dřívější doby vykonaly své. Dostavily se bolesti nohou, šílená únava, stavy naprosté fyzické i psychické vyčerpanosti.V tu dobu (někdy na přelomu tisíciletí) jsem se potkala s detoxikační medicínou MUDr. Josefa Jonáše a naplno se rok a půl detoxikovala. Od té doby nadále užívám vždy alespoň jeden preparát a starám se o své zdraví, protože tato dvě ponaučení mi stačila.

Detoxikační medicína se tak stala nejen mou součástí, ale i mým koníčkem a povoláním. Osobní zkušenosti jsou pro mě k nezaplacení. Vím, co lidé pociťují, když všechna jejich lékařská vyšetření jsou bez nálezu, a oni přesto nejsou v pořádku. A také vím, že ke zdraví a šťastnému a spokojenému životu se lze propracovat zpět.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

V tom, že umí podat vysvětlení zdravotního stavu a souvislostí. Člověk si uvědomí chyby, které vědomě či nevědomky dělá, poskládá si mozaiku důsledků a příčin. Detoxikace člověka naučí, aby se na sebe a své tělo díval jinak, nepřehlížel jeho signály a naučil se mít je rád. Detoxikační medicína dokáže neuvěřitelným způsobem předcházet všem nemocem. Dříve nebo později se jistě stane běžnou hygienickou součástí života; jde jen o to, kdy a jak si to uvědomíme a za jakou cenu. Prevence je možná, ale varovné signály si leckdy uvědomíme až zpětně. Detoxikační medicína umí také doléčit to, co není už zachytitelné klasickým vyšetřením, protože měřením na přístroji Salvia se stav organismu dá velice přesně zjistit.

Klasická medicína nám dá potřebné léky, které mají svou nezastupitelnou úlohu, ale měli bychom vědět, že je třeba něco v našem životě změnit, aby nám léků zbytečně nepřibývalo.

Kdyby se klasická a detoxikační medicína staly kamarádkami, naše pozice v nejrůznějších statistikách by byla určitě radostnější.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

Paní (67 let) přišla jako uzlíček nervů. Uplakaná, o holi, oteklá rozbolavělá kolena. Trpěla záněty žil, vysokým tlakem, bolestmi zad i hlavy, únavou, dušností. Chůze jí dělala velké potíže, byla prostě na pokraji svých sil. První kúra obsahovala základní stavební kameny detoxikace doplněné čistícím čajem. Když po měsíci přišla na kontrolu, byla k nepoznání. Její zdravotní stav se neuvěřitelně zlepšil. Během následující doby prošla důkladnou detoxikací a nyní průběžně užívá vždy jeden preparát. Po jeho vybrání se zastaví na kontrolní měření, a společně vytyčíme další krok. Její stav je stabilizovaný a žena se udržuje v dobré kondici. Psychicky i fyzicky se změnila. Jak mi prozradila, v lázních dokonce i tancovala.

Další paní (78 let) se dostavila s různými bolestmi, oslabená, bez chuti k životu. Po první kúře nastalo výrazné zlepšení a hlavně návrat životního elánu.

To jsou jen dva příklady za mnohé. Myslím si, že plno starších lidí musí být doslova přiotráveno, protože už po několika kúrách u nich dochází k výraznému zlepšení. Něco jistě patří k věku, ale rozhodně ne vše, co se na něj svádí!

I ve středním věku mají lidé hodně potíží; tady sehrává obrovskou úlohu stres, neustálé napětí a nedbání varovných příznaků těla. Pak přijde pomyslná poslední kapka a organismus vypoví službu nadobro. Nejhorší je, že lékařská vyšetření jsou negativní a člověk neví, co se s ním děje. Detoxikací vrátíme organismus do normálu, takže dotyčný si uvědomí sám sebe a svou hodnotu. To je víc než jen uzdravení.

Zvláště u dětí je tato metoda úžasná. Čtyřleté děvčátko bylo často nemocné, opakovaně trpělo záněty nosohltanu, kašlem, bolestmi bříška a průjmy. Začaly jsme imunitním systémem a pokračovaly odstraněním alergických zánětů ve střevech, úpravou stravy pomocí diagnostického testu potravin, pročištěním střev a napravením střevní flóry. Na závěr došlo na pročištění dýchacího systému - a zázrak byl na světě. Nyní potíže nemá, je zdravá.

Detoxikací se rovněž velmi úspěšně zvládají menstruační poruchy, které mohou také způsobovat potíže při otěhotnění. Přicházejí i lidé, kteří se chystají založit rodinu. Taková zodpovědnost později usnadní život jim i dítěti a přináší zdraví.

Nemohu zde vypisovat všechny případy. V každém z nás je kus obrovského zázraku plynoucího ze základní potřeby našeho organismu, který přece chce dobře fungovat. Tou potřebou je vnitřní hygiena - detoxikace.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Snad ze všech nejvíc a nejčastěji používám preparáty na psychiku. Co dokáže způsobit psychika, je někdy až neuvěřitelné. Umí člověka doslova paralyzovat a výrazně ovlivňuje i jeho celkový zdravotní stav. Tady klasická medicína nestačí; výsledky vyšetření jsou negativní a léky na zklidnění problém neřeší. Komunikací, testováním a dalšími technikami se snažím citlivě volit postup k regeneraci na všech úrovních.

Často používám preparát Abelia Immunitas, který je podle mě základním stavebním kamenem detoxikace. Mnoho lidí je například překvapeno sdělením, že za jejich potížemi stojí alergie. Testuji totiž i alergeny a lidé si většinou zpětně uvědomí, že to tak vlastně je, ale předtím ty souvislosti neviděli.Využívám celou řadu komplexů, jednotlivých složek i drenů.

Velice se mi osvědčila řada Help. Z ní nejvíce používám RespiHelp, protože je výrazným pomocníkem při odstraňování chronických obtíží dýchacích cest a vedlejších nosních dutin. S oblibou doporučuji také UrinoHelp, který zasahuje do oblasti ledvin, močových a gynekologických cest.

Každý preparát má svou nezastupitelnou cenu a moc, ale musí být podán ve vhodné kombinaci a ve vhodnou dobu.

Nelze vše popsat, jsou to jen slova. Musíte to prožít a pak víte, co detoxikace dokáže. Je to úžasná cesta poznávání a nalézání souvislostí mezi tím, co o sobě víme, co tušíme a co se dozvídáme. Pochopíme-li, proč naše zdravotní problémy vznikly, vrací se nám nejen zdraví, ale navíc získáme i možnost ovlivnit kvalitu našeho dalšího života. Radost, uvedená v názvu našeho centra, představovala pro mě kdysi prázdné a velmi vzdálené slovo. Dnes je mou součástí.

Pokud se rozhodnete nás navštívit, upřímně doufám, že se slovo radost znovu stane i vaší součástí.

Více o mně

Málová Vladimíra - Centrum zdraví Radost najdete?

:Adresa specialisty: Poštovní 8, Jablonec nad Nisou, 46601

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem