Joalis - informační metoda

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Málová Vladimíra

Málová Vladimíra - Centrum zdraví Radost

Specialista na detoxikační medicínu

  • Poštovní 8
  • Jablonec nad Nisou
  • 46601

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Certifikovaná detoxikační poradkyně metody C.I.C., lektorka Řízené a kontrolované detoxikace.

S metodou C.I.C. pracuji a žiji od jejího vzniku tedy 20 let a řadu let jsem lektorkou této metody. První setkání s jinou než západní medicínou bylo před 27 lety. Má dcera byla stále nemocná – ekzém střídal kašel a stále dokola. Druhé setkání bylo osudové – bylo mou přípravou na terapeutickou práci. Já sama jsem trpěla obrovskou únavou, byla jsem neschopná jakkoliv fungovat, přesto jsem pro západní medicínu byla zdravá žena. Děkuji za tuto zkušenost. Vím o čem klient hovoří, vím jak se cítí, vím jaké to je přežívat…

Certifikovaná detoxikační poradkyně metody C.I.C., lektorka Řízené a kontrolované detoxikace.

S metodou C.I.C. pracuji a žiji od jejího vzniku tedy 20 let a řadu let jsem lektorkou této metody. První setkání s jinou než západní medicínou bylo před 27 lety. Má dcera byla stále nemocná – ekzém střídal kašel a stále dokola. Druhé setkání bylo osudové – bylo mou přípravou na terapeutickou práci. Já sama jsem trpěla obrovskou únavou, byla jsem neschopná jakkoliv fungovat, přesto jsem pro západní medicínu byla zdravá žena. Děkuji za tuto zkušenost. Vím o čem klient hovoří, vím jak se cítí, vím jaké to je přežívat. Vím a mohu pomoci. A tak pomáhám:
1. Od přežívání k žití - Z poradenské praxe vím, že víc než 50 % žen nežije svůj vlastní skutečný život, ale pod vlivem....(i hormony „si umí hrát“, bohužel i s námi).
2. Od potíží s otěhotněním k přirozenému otěhotnění - s potížemi otěhotnění se blíže zabývám 10 let od své 1. přednášky o detoxikaci před početím v roce 2009. Téměř sto zdravých narozených dětí (pouze co vím), myslím, vypovídá samo o sobě, o výsledcích.
3. Od potíží ke zdraví - Každá nemoc je mozaikou, naším společným úkolem je mozaiku rozbít, aby nemoc nemohla vzniknout.

Jsem pouze Vaší poradkyní, průvodkyní a společníkem na Vaší cestě, ale kráčet po ní musíte Vy.
Pracuji se Salvií, Titaniem, programem pro odkyselení, odblokování podle Brandon Bays.

Více o mně

Málová Vladimíra - Centrum zdraví Radost najdete?

:Adresa specialisty: Poštovní 8, Jablonec nad Nisou, 46601

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem