Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Schejbalová Jana

Schejbalová Jana

Specialista na detoxikační medicínu

  • Dolní Libchavy 232
  • Libchavy
  • 56116

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

V roce 1990 jsem začala podnikat, vcelku úspěšně, ale s velkým nasazením, bez ohledu na odpočinek a své tělesné možnosti. V roce 1994 už toho moje tělo mělo dost - došlo ke zdravotnímu kolapsu, operaci a rozpadu manželství. Najednou jsem byla sama, bez zaměstnání a bez peněz, téměř bezdomovec s nevalným zdravím. Začala jsem pátrat, proč se to hnusné stalo zrovna mně. Navštívila jsem kurzy Silvovy metody a po praktikování se začaly dít netušené a pro mne tehdy šokující věci. Následovaly kurzy Reiki, regresní terapie. Zdraví se zlepšovalo, mohla jsem být bez léků, najednou přišly i peníze a se skupinkou nadšenců jsme vybudovali relaxační centrum.…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

V roce 1990 jsem začala podnikat, vcelku úspěšně, ale s velkým nasazením, bez ohledu na odpočinek a své tělesné možnosti. V roce 1994 už toho moje tělo mělo dost - došlo ke zdravotnímu kolapsu, operaci a rozpadu manželství. Najednou jsem byla sama, bez zaměstnání a bez peněz, téměř bezdomovec s nevalným zdravím. Začala jsem pátrat, proč se to hnusné stalo zrovna mně. Navštívila jsem kurzy Silvovy metody a po praktikování se začaly dít netušené a pro mne tehdy šokující věci. Následovaly kurzy Reiki, regresní terapie. Zdraví se zlepšovalo, mohla jsem být bez léků, najednou přišly i peníze a se skupinkou nadšenců jsme vybudovali relaxační centrum. Bylo to asi v roce 1997, kdy k nám do centra začali docházet zoufalci zklamaní klasickou medicínou. Tehdy jsem hledala pomoc a možnost spolupráce s tehdejším Institutem celostní medicíny dr. Jonáše. Ovšem tenkrát pro nás nelékaře nebyla možnost proškolení a spolupráce. A tak následovaly další kurzy: aromaterapie, reflexní masáže s Julkem Pataky, 10 stupňů One brain, spolupráce s firmou Energy a Finclubem. Až v listopadu 2002 jsem se dozvěděla o nových iniciativách ECC. Za dva dny jsem měla přístroj Salvia, a mohla tak cíleně hledat souvislosti lidských problémů.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Detoxikační medicína hledá souvislosti, klasická záplatuje následky a někdy necitlivým přístupem dělá z nemocných požírače léků a zoufalé Ahasvery bloudící od odborníka k odborníkovi.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

V květnu letošního roku přišel desetiletý chlapec s hluboko naraženou čepicí na hlavě. Když ji sundal, objevila se úplně holá lebka se zvláštní jemnou pokožkou. Přes rok byl léčen na kožní klinice v Hradci Králové i v pražské FN Motol. Přes kineziologické testování se začal odvíjet jeho příběh. Chlapec žije sám s matkou. Před časem se matka seznámila s novým partnerem a měla se i s chlapcem odstěhovat za ním do ciziny. V době milostného okouzlení byl chlapec matkou poněkud opomíjen a prožíval velmi intenzivně strach z opuštěnosti i z nového prostředí, kde nebudou kamarádi ani dědeček s babičkou. Rozhovorem s matkou se mnohé objasnilo. Chlapec dostal Immunitas, Alergis, MindHelp a Chlorellu. Když přišel koncem června na kontrolu, vlásky mu začínaly slibně růst. Po novém testování dostal Solis, Centralis, Relaxonis a ImunoHelp. V srpnu byl již porost vlasů vysoký 2 cm, přestala mu praskat kůže na rukou, upravila se stolice a zmizel krevní uzlík v konečníku, který měl být operován. Dítě bylo v pohodě, stěhování odpadlo. Po dalším měření dostal CorHelp a Chlorellu. V říjnu mu vlivem problémů ve škole přestaly dorůstat vlasy v týlní oblasti a znovu se objevil silný stres v oblastech mozku. Testováním dostal Autoimun, StresHelp a znovu MindHelp. Dle sdělení matky vlasy dorůstají a porost hlavy se sjednocuje. Pevně věřím, že se vyhneme podávání kortikoidů, které lékaři chtěli nasadit, a chlapec bude mít na jaře pěkné háro. Důležité je, že se opět citově sblížili s matkou.

V jiných případech alergie mizí, ekzémy ustupují, hematurie se za půl roku detoxikace ztratila, lidé se zklidňují a jejich zlepšené vyzařování se obráží i na jejich vzhledu. Je to prostě paráda, jsem spokojená, jen mi je líto, že lékaři celkem tvrdě odmítají možnosti detoxikace.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Nejvíc používám Immunitas, Alergis, MindHelp, Metabolis, Solis, Colonum, nyní i slibný WL Help.

 

Více o mně

Schejbalová Jana najdete?

:Adresa specialisty: Dolní Libchavy 232, Libchavy, 56116

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem