Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Tomášková Eva - Loket nad Ohří

Tomášková Eva

Specialista na detoxikační medicínu

  • Hradní 1
  • Loket nad Ohří
  • 35733

Mapa

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

Mám to štěstí, že jsem v životě potkala řadu vzácných lidí, kteří mi dávají cenné informace a tím mi ukazuji směr mého snažení. Setkala jsem se s nimi i při čtení knih MUDr. Josefa Jonáše, ing. Jiřího Janči, CSc., Lubomíra Kloudy a J. A. Zentricha, nalezla jsem je také v knize o páteru Františku Ferdovi a řadě dalších vynikajících osobností. Když o tom přemýšlím v souvislosti s časem, bylo to kolem roku 1990. Tehdy začala vycházet literatura, která mne ovlivnila nejvíce. V roce 2000 jsem se od paní Ivy Batůškové dozvěděla o připravovaném semináři EAM s MUDr. Josefem Jonášem. Myslím, že šlo o první semin…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

Mám to štěstí, že jsem v životě potkala řadu vzácných lidí, kteří mi dávají cenné informace a tím mi ukazuji směr mého snažení. Setkala jsem se s nimi i při čtení knih MUDr. Josefa Jonáše, ing. Jiřího Janči, CSc., Lubomíra Kloudy a J. A. Zentricha, nalezla jsem je také v knize o páteru Františku Ferdovi a řadě dalších vynikajících osobností. Když o tom přemýšlím v souvislosti s časem, bylo to kolem roku 1990. Tehdy začala vycházet literatura, která mne ovlivnila nejvíce. V roce 2000 jsem se od paní Ivy Batůškové dozvěděla o připravovaném semináři EAM s MUDr. Josefem Jonášem. Myslím, že šlo o první seminář tohoto druhu. Pro velký počet zájemců jsem se na něj tehdy nedostala. Iva mi posílala informace až do konání dalšího semináře a já jsem se mezitím snažila doplnit si vědomosti. Druhý seminář jsem již absolvovala 13. a 14. října 2001 a neuniklo mi jediné slůvko pana doktora Josefa Jonáše a ing. Vladimíra Jelínka. Domů jsem si tehdy vezla přístroj Salvia. Od té doby se věnuji detoxikační medicíně.

 

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Třeba v tom, že nesleduje jen jeden důsledek nerovnováhy v organismu, nezatlačuje jej analgetiky, ale řeší příčinu. Již dlouho předtím, než je zralé k operaci, lidské tělo hlásí, že něco není v pořádku. Někdy to vypadá jako zázrak! Když se například setkáte s člověkem, kterému je nedobře a okolí jej má za hypochondra. Postupně, tak jak opakovaně přichází na měření, se začíná rozjasňovat, začíná měnit svůj život a má najednou plno zájmů a spoustu nových nápadů. Cvičí, učí se jazyky a velmi lehce řeší problémy, které pro něj předtím byly nepřekonatelné. Celý se narovnává psychicky i fyzicky. A důvod? Zbavil se chronické bolesti nebo jej přestala trápit deprese.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

Asi ze dvou mentálně postižených holčiček, které mají po detoxikaci lepší výsledky ve škole, lépe se vyjadřují a jsou nyní samostatnější. Pro jejich maminku to znamená opravdu hodně! Obě berou od narození léky na epilepsii. Starší je nyní zcela bez léků a mladší, více postižená holčička, má dávky snížené. Velkou radost mám z miminka bez problémů narozeného mamince, která před tím nemohla donosit plod a měla potíže s otěhotněním. Mám radost z každé části těla, která přestane mé klienty bolet, z každé hodiny spánku, o kterou mohou nespavci déle spát .

A také samozřejmě z manžela, který se spolu se mnou detoxikuje hned od samého začátku mé činnosti. Plně začal této metodě důvěřovat v době, kdy mu hrozila operace tenisového lokte; a světe div se, konat se nemusela! Dodnes se mi vybavuje údiv ošetřujícího chirurga, našeho přítele, který nevěřil a přijel se přesvědčit osobně. Loket slouží bez potíží dodnes, stejně jako noha, která mu znepříjemňovala každý krok. Já zase nevím, co je to alergie a únava. Když jsem alergií trpěla, chodila jsem někdy jako mátoha a občas jsem si musela lehnout a spát i přes den.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Joalis: Analerg, No-degen, Autoimun, Imun, Streson, Depreson, Metabex, Fatig

Abelia: Metabolis, Immunitas, Fatigis

Helpy: MindHelp, MenoHelp, CorHelp, JointHelp, ImunoHelp, UrinoHelp

Speciální preparáty: Spirobor, Kokplus, Antivir, Deimun Aktiv ...

 

Více o mně

Tomášková Eva najdete?

:Adresa specialisty: Hradní 1, Loket nad Ohří, 35733

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem