Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Zdražilová Marie

Zdražilová Marie

Specialista na detoxikační medicínu

  • Čelakovského 839
  • Slavkov u Brna
  • 68401

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

K detoxikační medicíně jsem se dostala přes mého syna. Měl přítelkyni, která chodila k Růžence Hnilicové do Brna. Velmi ho tato metoda zaujala. Přinesl leták a nadšeně tuto metodu propagoval, dělal to tak dlouho až jsem se k Růžence také objednala i s dcerou, která je zdravotní sestra, abychom to lépe posoudily. Také nás tato metoda zaujala, ještě několikrát jsem přišla k Růžence a pak jsem se začala zajímat o to, jak bych tuto metodu mohla dělat i já. V září 2002 jsem absolvovala první kurz. To už jsem měla i přístroj Salvia. Detoxikační medicína mě nadchla, ale měli jsme s manželem obchod s potravinami, kde jsme byli od rána do večera. Takže detoxikační medicínou jsem se prokousávala velmi…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

K detoxikační medicíně jsem se dostala přes mého syna. Měl přítelkyni, která chodila k Růžence Hnilicové do Brna. Velmi ho tato metoda zaujala. Přinesl leták a nadšeně tuto metodu propagoval, dělal to tak dlouho až jsem se k Růžence také objednala i s dcerou, která je zdravotní sestra, abychom to lépe posoudily. Také nás tato metoda zaujala, ještě několikrát jsem přišla k Růžence a pak jsem se začala zajímat o to, jak bych tuto metodu mohla dělat i já. V září 2002 jsem absolvovala první kurz. To už jsem měla i přístroj Salvia. Detoxikační medicína mě nadchla, ale měli jsme s manželem obchod s potravinami, kde jsme byli od rána do večera. Takže detoxikační medicínou jsem se prokousávala velmi pomalu. Navštěvovala jsem kurzy a klienty jsem měla z řad rodinných příslušníků. Až v roce 2006 jsme obchod zavřeli a od té doby se můžu detoxikační medicíně věnovat naplno.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Klasická medicína řeší až vzniklé zdravotní problémy, ale má své místo při řešení akutních chorob, úrazech a operacích. Detoxikační medicína umí řešit chronické problémy a to má většina populace, řeší také prevenci, která je důležitá. Lze ji aplikovat u všech věkových skupin. Umí zbavit člověka zdravotních problému natrvalo.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

Je jich víc, ale jeden za všechny. Mladík 21 let, únava, prodělal mononukleózu, chlamydie, těžce dýchal, často angíny, alergie, špatné spaní, deprese, málo komunikoval.

Přivezl ho otec, že si sám netroufal. Nechodil do práce, že by to nezvládl psychicky.

Asi po 4 měsících již přijel sám autobusem, zlepšila se komunikace, cítil se trochu lépe. Po 8 měsících si našel práci na 1 hod. denně. Pomalu problémy ustupovaly, asi po roce pracoval 4 hod. denně, což byl úspěch. Začal sportovat. Nyní už je to 3 roky, zatupuje jednu společnost, prodává jejich výrobky a je hrozně ukecaný. Vídáme se stále, chodí už jen preventivně 2x do roka.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Používám často dreny, když je potřeba také helpy, komplexy a lékařské preparáty, podle potřeby klienta. Samozřejmě také dětskou řadu Bambi. Nedá se říct, která nejvíc asi základní dreny a k tomu podle potřeby ostatní preparáty.

 

Více o mně

Zdražilová Marie najdete?

:Adresa specialisty: Čelakovského 839, Slavkov u Brna, 68401

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem