Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Hložková Jitka

Jitka Hložková

Specialista na detoxikační medicínu

  • Praha
  • Praha
  • 13000

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně?

V roce 1989 jsem si přečetla knihu MUDr. Jonáše Křížovka života. Objevila jsem v ní pro sebe skutečně ucelený soubor informací, který mne dovedl k poznání, že o své zdraví mohu a především musím pečovat sama. Tato kniha mi ukázala, že mohu hledat jinou cestu, jak se postarat o své zdraví i mimo klasickou medicínu. Tím se otevřel můj zájem o různé směry celostní medicíny - přečetla jsem mnoho dalších knih, navštěvovala přednášky a semináře. V roce 1996 mne šťastná náhoda přivedla do ordinace pana doktora Jonáše. Měla jsem možnost sledovat, jak se rychle zlepšuje zdraví moje i zdraví mé rodiny. Proto jsem se rozhodla zúčastnit se…

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně?

V roce 1989 jsem si přečetla knihu MUDr. Jonáše Křížovka života. Objevila jsem v ní pro sebe skutečně ucelený soubor informací, který mne dovedl k poznání, že o své zdraví mohu a především musím pečovat sama. Tato kniha mi ukázala, že mohu hledat jinou cestu, jak se postarat o své zdraví i mimo klasickou medicínu. Tím se otevřel můj zájem o různé směry celostní medicíny - přečetla jsem mnoho dalších knih, navštěvovala přednášky a semináře. V roce 1996 mne šťastná náhoda přivedla do ordinace pana doktora Jonáše. Měla jsem možnost sledovat, jak se rychle zlepšuje zdraví moje i zdraví mé rodiny. Proto jsem se rozhodla zúčastnit se v roce 2000 jednoho z prvních školících kurzů k měření na přístroji Salvia. Od roku 2002 pracuji jako terapeut a detoxikační medicína se stala (kromě kineziologie a energetické terapie) důležitou součástí mé poradenské praxe.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou?

Detoxikační medicína vidí člověka jako celek, hledá souvislosti v celém organizmu. Pátrá po příčině zdravotních obtíží, nesnaží se jen odstranit symptomy. Detoxikační medicína je velmi efektivní metoda bez vedlejších účinků. Jejím obrovským přínosem je především to, že průběžnou kontrolou organizmu lze předcházet pozdějšímu onemocnění. Osobně mě těší, že část mých klientů přichází kvůli prevenci, nejen tedy, když už nepříjemné symptomy nebo nemoc ztěžující jejich život. U vážnějších zdravotních obtíží se často stane, že je třeba, aby detoxikace probíhala souběžně s oficiální medicínou. Vždy mám radost, když má klient takového lékaře, kterému se může bez obav svěřit, že používá ještě jiný, celostní postup ke svému vyléčení a lékař ho v tom podpoří.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení?

Mám radost z otěhotnění klientek, které s tím měly dlouhou dobu potíže, mám radost, když odezní po poctivém a systematickém užívání preparátů příznaky chronického únavového syndromu a dotyčnému se vrátí vitalita a chuť do života. Speciální radost mi působí, když se podaří pomoci dětem. Maminka dvou malých dětí, které užívaly opakovaně antibiotika, jejich stav se nelepšil a mladší dcerka byla bez pozitivního výsledku několikrát hospitalizována, mi nedávno oznámila, že i po roce od užívání preparátů jsou obě zdravé. Desetiletý chlapec se zbavil dlouhodobě přetrvávajících průjmů a vysokých nespecifikovaných horeček po prvních 3 preparátech a doporučení stravy bez mléka. Měla jsem radost, když se podařilo na poslední chvíli odvrátit hrozící operaci žlučníku, když se podařilo po dlouhém neúspěšném léčení klasickou medicínou zastavit krvácení ze střev, když se mladí lidé zbaví chronických bolestí a zánětů v krku. A věřím, že důvodů k radosti bude stále přibývat.


Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?

Nemohu to specifikovat - použiji ty, které vyměřím a jsem spokojená, že zaberou. Sami klienti si často pochvalují Mindren a Cranium, po kterých se cítí psychicky příjemně a uvolněně

 

Více o mně

Jitka Hložková najdete?

:Adresa specialisty: Praha, Praha, 13000

Další poradci ve vaší blízkosti

Šimůnková Hana, Ing.

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Libánský Oldřich

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem