Joalis - informační metoda

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Hložková Jitka

Jitka Hložková

Specialista na detoxikační medicínu

  • Praha
  • Praha
  • 13000

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

S informační medicínou jsem se poprvé setkala ve druhé polovině 90. let, dovedly mě k ní mé zdravotní problémy i starosti o zdraví rodiny. Díky této metodě jsem našla cestu, která byla úspěšná tam, kde klasická medicína už nenabízela řešení. Proto jsem se v roce 2001 přihlásila do jednoho z prvních školících kurzů k měření na přístroji Salvia. V roce 2002 jsem si otevřela poradenskou praxi pro dospělé i děti. Kromě informační medicíny se věnuji také energetické harmonizaci a kineziologii, protože obě tyto terapie umožňují pohlížet na zdraví z hlediska hlubších vnitřních vlivů psychiky, pomáhají uvolňovat příčiny nepohody v této rovině a tím také…

S informační medicínou jsem se poprvé setkala ve druhé polovině 90. let, dovedly mě k ní mé zdravotní problémy i starosti o zdraví rodiny. Díky této metodě jsem našla cestu, která byla úspěšná tam, kde klasická medicína už nenabízela řešení. Proto jsem se v roce 2001 přihlásila do jednoho z prvních školících kurzů k měření na přístroji Salvia. V roce 2002 jsem si otevřela poradenskou praxi pro dospělé i děti. Kromě informační medicíny se věnuji také energetické harmonizaci a kineziologii, protože obě tyto terapie umožňují pohlížet na zdraví z hlediska hlubších vnitřních vlivů psychiky, pomáhají uvolňovat příčiny nepohody v této rovině a tím také podporují naše zdraví.

Na informační medicíně si vážím toho, jak hledá při řešení zdravotních potíží souvislosti v celém organismu a pátrá po jejich příčině. Dalším jejím pozitivním aspektem je i preventivní péče o tělo a psychickou pohodu.

Více o mně

Jitka Hložková najdete?

:Adresa specialisty: Praha, Praha, 13000

Další poradci ve vaší blízkosti

Libánský Oldřich

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Šimůnková Hana, Ing.

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem