Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Rössler Josef

Josef Rossler

Specialista na detoxikační medicínu

  • Tyršova 4
  • Jihlava
  • 586 01

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně?

Už jako dítě si pamatuji, že mně mamka léčila bylinkovými čaji a různé byliny jsme celoročně sušili a používali, takže základ k detoxikaci jsem měl už od dětství. K tomu později přibylo čtení různých bylinářských knih a knih zabývajících se zdravím. A jedny z prvních byly knihy MUDr. Jonáše. V roce 1993 toto směrování pokračovalo otevřením prodejny se zdravou výživou v České Třebové a další zájem v péči o zdraví. V roce 2000 jsem se seznámil s detoxikačním systémem Joalis a na první dvoudenní konferenci mně tento systém natolik zaujal, že jsem si brzy pořídil měřicí přístroj SALVIA, který se kupodivu jmenoval stejně jako můj obchod zdravé výživy Salvia, založený o sedm let dříve. Zpočátku jsem používal preparáty pro sebe a svou rodinu a a když jsem si díky Joalisu odstranil dlouhodobé potíže s imunitou, začal jsem tuto skvělou detoxikaci nabízet známým i zákazníkům ve Zdravé výživě.…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně?

Už jako dítě si pamatuji, že mně mamka léčila bylinkovými čaji a různé byliny jsme celoročně sušili a používali, takže základ k detoxikaci jsem měl už od dětství. K tomu později přibylo čtení různých bylinářských knih a knih zabývajících se zdravím. A jedny z prvních byly knihy MUDr. Jonáše. V roce 1993 toto směrování pokračovalo otevřením prodejny se zdravou výživou v České Třebové a další zájem v péči o zdraví. V roce 2000 jsem se seznámil s detoxikačním systémem Joalis a na první dvoudenní konferenci mně tento systém natolik zaujal, že jsem si brzy pořídil měřicí přístroj SALVIA, který se kupodivu jmenoval stejně jako můj obchod zdravé výživy Salvia, založený o sedm let dříve. Zpočátku jsem používal preparáty pro sebe a svou rodinu a a když jsem si díky Joalisu odstranil dlouhodobé potíže s imunitou, začal jsem tuto skvělou detoxikaci nabízet známým i zákazníkům ve Zdravé výživě.V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou?

Určitě nezatracuji klasickou medicínu, která mně často pomohla při akutních potížích a úrazech. Na druhou stranu, pro léčbu dlouhodobých a chronických potíží preferuji celostní medicínu včetně detoxikačních postupů, kterými se klasická medicína nezabývá a spíše problém stabilizuje nebo i zhorší nekritickým nasazováním chemických léků. A zabývá se jen řešením důsledků nemocí a nezajímá ji, že příčina bývá často na opačné straně těla či v jiném orgánu.

Klady detoxikační medicíny spočívají v důsledném poznání mechanismu nemoci, v uvědomění, že vše má svou příčinu a tuto příčinu dokáže vysledovat, odstranit a tím dát organismu možnost udělat to co je jeho přirozeností, tj. „léčit sám sebe“. Tato pomoc organismu spočívá v odstraňování toxinů, jako jsou viry bakterie, těžké kovy, chemické látky různého původu, rezidua léků, které oslabený imunitní systém nestačil odstranit, uložil kdesi v těle, kde pak tyto toxiny způsobují poruchy a nemoci.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení?

Když člověk cítí jakési poslání pomáhat druhým, má přirozenou a nefalšovanou radost, když pomůže třeba i při banálním, i když velmi častém nachlazení.

Velkou radost mám z uspokojení a pocitu, že co dělám, není zbytečné. Když mně klienti, kteří se detoxikují poctivě a preparáty jim pomohou, napíší upřímné poděkování.

Z řady úspěšných detoxikací mohu jmenovat odstranění nepříjemných následků po nákaze Boreliózou, vyléčení pylové alergie, nebo narození dvou zdravých dětí, po úspěšné detoxikaci, když dlouhodobě nemohly ženy otěhotnět.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?

Každý člověk je individuální a preparáty, které jim vyměřím, jsou různé. Pokud mám ale shrnout nejpoužívanější, byl by to Imun, MinDren + Help, VelienDren + Help, UrinoDren + Help, LiverDren + Help, Cranium, Gynodren, infodren K-1 a K-2, Lymfatex, Neurodren, RespiDren + Help, Emoce, Spirobor, Yest, Candid, a dětskou řadu preparátů Bambi

Více o mně

Josef Rossler najdete?

:Adresa specialisty: Tyršova 4, Jihlava, 586 01

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem