Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Jana Schwarzova (studio OM)

Jana Schwarzová

Specialista na detoxikační medicínu

  • Antonínovo náměstí 92
  • Frýdek Místek
  • 738 01

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně?

Po roce 2000 jsem začala mít zdravotní problémy.Nespavost,srdeční arytmie,poruchy trávení, problémy v gynekologické oblasti,které dle lékařů spěly k operaci.Poslední konstatování mne zprvu ochromilo,ale posléze otevřelo krásnou cestu hledání příčin a souvislostí,vztahů mezi psychikou,tělem i duší.Objevila jsem svět alternativní medicíny-všechna možná její odvětví,od bylinek přes stravu,různé druhy masáží,pulsovou diagnostiku,reflexní terapii,auriculoterapii. Všechny tyto alternativy jsem na sobě pozvolna aplikovala a zbavovala se postupně některých potíží až na jednu zásadní a to byly gynekologické problémy. Začala jsem radit a pomáhat i svým příbuzným a známým a posléze i klientům v mé ordinaci?. Vše se mi stále dokonaleji propojovalo,ale chyběl onen pomyslný šém-vždy jsem narazila u léčení na jednu zásadní otázku-proč ten či onen orgán nebo okruh nefunguje,co je…

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně?

Po roce 2000 jsem začala mít zdravotní problémy.Nespavost,srdeční arytmie,poruchy trávení, problémy v gynekologické oblasti,které dle lékařů spěly k operaci.Poslední konstatování mne zprvu ochromilo,ale posléze otevřelo krásnou cestu hledání příčin a souvislostí,vztahů mezi psychikou,tělem i duší.Objevila jsem svět alternativní medicíny-všechna možná její odvětví,od bylinek přes stravu,různé druhy masáží,pulsovou diagnostiku,reflexní terapii,auriculoterapii. Všechny tyto alternativy jsem na sobě pozvolna aplikovala a zbavovala se postupně některých potíží až na jednu zásadní a to byly gynekologické problémy. Začala jsem radit a pomáhat i svým příbuzným a známým a posléze i klientům v mé ordinaci?. Vše se mi stále dokonaleji propojovalo,ale chyběl onen pomyslný šém-vždy jsem narazila u léčení na jednu zásadní otázku-proč ten či onen orgán nebo okruh nefunguje,co je příčinou bolesti,chtěla jsem vědět,co se za patologickými symptomy přesně skrývá.I když jsem lidem pomáhala,nedokázala jsem jim vysvětlit,proč je zlobí zrovna krční páteř,co se skrývá za bolestmi žaludku,proč je píchá pod levou lopatkou,atd..Tyhle konečné otázky mne neustále nutily hledat hlubší příčiny a souvislosti. Čistou náhodou se mi do ruky (poměrně pozdě,v roce 2005)dostala kniha od pana doktora Jonáše-Křížovka života.(Jak zvláštní,že předtím jsem kolem těchto knih chodila a nebylo mi dáno je zprvu vůbec vidět-moudrý je čas?).Osud s detoxikační medicínou byl zpečetěn.Vyhledala a přečetla jsem všechny publikace. Dva roky jsem usínala s knihou Praktická detoxikace.Vyzkoušela jsem na sobě téměř všechny preparáty a dodnes je stále užívám. Některé preparáty jsem užívala opakovaně.Většina mých zdravotních problémů včetně gynekologických postupně vymizela.Dnes si bez metody řízené detoxikace nedovedu představit, jak bych řešila zdravotní problémy v mé rodině, u blízkých a přátel, ale i lidí, kteří mne kvůli svým zdravotním problémům navštěvují.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou?


Detoxikační medicína přistupuje k člověku celistvě, včetně emocí. Řeší příčiny onemocnění, ne jejich důsledky. Pokud se odstraní příčina špatného fungování orgánu,imunitní systém si poradí sám,bez pomoci léků a mastí.Tato věta je napsána velmi jednoduše,ale obsahuje vše,co na této metodě obdivuji.Klasická medicína oproti této metodě řeší právě jen onen pomyslný konec nitky,tedy to,co je na povrchu,to,co je vidět.Zejména u chronických nemocí si již klasická medicína v mnoha případech neví rady a bohužel v některých případech,zejména u opakovaného braní antibiotik může organismu spíše uškodit. Nejvíce klientů ke mně přichází právě v tuto chvíli. Například detoxikace před početím je počin, který podle mne nemá ve světě obdoby a budoucí maminky si možná ani dost dobře neuvědomují dosah svého rozhodnutí,nechat se takto před otěhotněním pročistit.

Ze kterých případů jste měl největší pocit radosti a uspokojení?


Ze všech případů mám stejnou radost,neboť lidé se najednou začnou usmívat na svět,přestanou být nervózní a zlí na své blízké,začnou mnohdy po dlouhé době třeba sportovat,věnovat se zpět svým koníčkům.Ukazují mi,jak můžou hýbat kolenem,se kterým si prošli čtyři neúspěšné rehabilitace? Ale kupříkladu velikou radost jsem měla z nedávné detoxikace mladé 30ti leté ženy,která měla amenorheu(úplné chybění menstruace).Od puberty brala umělé hormony,aby se dostavovalo menstruační krvácení.Když chtěla počít miminko,dostala ještě jiné hormony,aby se plod uchytil,atd.Ke mně přišla s prosbou,že by chtěla miminko počít přirozenou cestou a ne pod silnou dávkou umělých hormonů.Vyměřila jsem jí kasein i lepek v hypotalamu i hypofýze,infekční ložiska na játrech.Vybrala první dávku kapek (No degen,Gli-glu,Non grata,Liverdren)a menstruace se dostavila. Dále jsme již řešili,aby ovulace byla pravidelná. Jiná má klientka přišla v době,kdy ji opustil manžel,rozechvělá,uplakaná,unavená,bolesti hlavy,na rtu se tvořily stále opary.Před detoxikací chtěla manžela zpět,neuměla si bez něj představit život,byla silně depresivní.Kromě kapek,(vybrala všechny kapky na psychiku,některé opakovaně) jsme měly také několik sezení zaměřených na její psychické problémy a bloky.Po několika měsících a několika detoxikačních kůrách postupně přestaly bolesti hlavy,opary se vyhojily,ale co bylo velkým úspěchem, sama zažádala o rozvod,dokázala se odstěhovat,našla si nové bydlení,povýšila v práci a nyní chodí s hlavou vztyčenou,aby nepřehlédla případného milého.Tento příklad uvádím záměrně,protože detoxikace má obrovský přínos v psychické sféře a i za těmito problémy stojí toxiny,v tomto případě byly téměř všechny v mozku. Příkladů je mnoho a každý nově příchozí je pro mne zároveň velikou výzvou,protože mne učí,kam a do jaké míry mohou toxiny změnit jedinci život.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?


Myslím, že každý preparát má v detoxikaci své místo a je tudíž velmi těžké některý vyzdvihnout. Obecně ale mohu říci,že čím více klientů mne navštěvuje,tím více vnímám odraz psychiky ve sféře oslabení mateřských orgánů.Kapky na psychiku jsou tudíž stavebním pilířem,o který se pak v dalších kůrách opírám.

Více o mně

Jana Schwarzová najdete?

:Adresa specialisty: Antonínovo náměstí 92 , Frýdek Místek, 738 01

Další poradci ve vaší blízkosti

Mugadová Naděžda - Frýdek Místek

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem