Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Vincencová Dobroslava

Dobroslava Vincencová

Specialista na detoxikační medicínu

  • Starobrněnská 3
  • Brno
  • 60200

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně?
Bylo to v roce 2001 kdy jsem po 10 letech v podnikání, pod velkým psychickým tlakem a nevhodném životním stylu  vážně onemocněla.Po několika předchozích letech kdy jsem navštěvovala lékaře a dovídala se že v mém věku se s tím již musím smířit, jsem pochopila že nemohu očekávat pomoc zvenčí, ale musím změnu udělat já sama.Navštívila jsem přednášku a ihned začala s detoxikací. Asi při třetí kůře jsem pochopila že jsem na dobré cestě…
Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně?
Bylo to v roce 2001 kdy jsem po 10 letech v podnikání, pod velkým psychickým tlakem a nevhodném životním stylu  vážně onemocněla.Po několika předchozích letech kdy jsem navštěvovala lékaře a dovídala se že v mém věku se s tím již musím smířit, jsem pochopila že nemohu očekávat pomoc zvenčí, ale musím změnu udělat já sama.Navštívila jsem přednášku a ihned začala s detoxikací. Asi při třetí kůře jsem pochopila že jsem na dobré cestě.Jako první zmizely bolesti kloubů a chronický únavový syndrom. 10 roků trvající těžké arytmie byly postupně mírnější až zmizely úplně. Nejdéle trval nádor v děloze, který v době zjištění mel velikost pomeranče.Po dvou letech jsem o sobě mohla říct že jsem úplně zdravá. Je to krásný pocit který se těžko popisuje. O to víc jsem vděčná že jej mohu opětovně zažívat s klienty ve svojí poradně.
 
V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou?
Detoxikační medicína jde více ke kořenům spousty problémů a je prakticky bez vedlejších účinků.Bez klasické léčby u mnoha závažných onemocnění neobejdeme. Problémem je, že jme se na klasickou medicínu začali spoléhat tak moc, že sami často neděláme nic.Nejdůležitější klad detoxikační medicíny vidím v tom, že se pohlíží na tělo jako na jeden celek, kde vše spolu souvisí a to včetně psychiky.
 
Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení?
Mám radost ze všech kterým se podaří zbavit se dlouholetých chronických potíží.Mám radost ze spousty žen kterým se podaří zhubnout. Běžně zaznamenám 3-5 kg za dva měsíce, ale mám ženy které se do toho ,,obuly” a udělaly i 20 kg za 2 měsíce.A pak jsou to hlavně děti. snad jeden příklad za všechny.Maminka přivedla 7 letou Aničku,která sotva stojí na nohou. Již 2 roky dítě neustále zvrací a má křeče v břiše. Cítí se velmi unavená, spí i ve škole.Při měření na EAV zjištěna intolerance na mléčnou bílkovinu. Žaludek a střevo je v zánětu. Nedostatek vitamínů a minerálů.Doporučena změna stravování s vyloučením všech mléčných výrobků. Maminka se zděsila, protože mléčné výrobky je to jediné co dítě jí.Pro tuto chvíli se jí zdá věc zcela neřešitelná. Požádala jsem ji, aby to tedy zkusila alespoň na pár dní. Dostává LiverDren, Dodegen a Fatig.Asi po třech měsících mně navštěvuje opět maminka, tentokrát  se svým problémem.Dozvídám se, že dítě již po dvou dnech přestalo zvracet a křeče postupně odcházely. To jim dalo odvahu na změnu ve stravování. Výsledek se dostavil i v podobě energie. Anička je opět zdravé a šťastné dítě.
 
Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?
Nedá se říct, že by některé preparáty byly lepší či horší.Jde spíše o to umět na daný problém dát ten správný postup.Stejná bolest v žaludku se bude jedou řešit více preparáty jako je LiverDren, Streson nebo Emoce a jindy třeba VelienDren, MindDren, Chlamydi.

Více o mně

Dobroslava Vincencová najdete?

:Adresa specialisty: Starobrněnská 3, Brno, 60200

Další poradci ve vaší blízkosti

Body Centrum v Brně

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Buchtelová Ivana - BrnoI - B-CENTRUM , s.r.o.

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Hnilicová Růžena - Brno

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem