Joalis - informační metoda

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Lanta Jan

Lanta Jan - Zdravá výživa Hronov

Specialista na detoxikační medicínu

  • Hostovského 565
  • Hronov
  • 54931

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Vedeme s manželkou obchod se zdravou výživou již 10 let a posledních 5 - 6 let nám začalo být jasné, že je potřeba zákazníkům trpícím chronickými potížemi poskytnout hlubší radu než "jen" změnu stravovacích návyků (i to je pro velkou část z nich velký problém). Sami jsme se zabývali obecnou detoxikací (praktikovali jsme ji sami na sobě) a nechávali jsme se inspirovat z mnoha stran. Okolnosti, zkušenosti a  vedení "shora"  mi v podzimním období roku 2013 připravili velmi milé překvapení v podobě jasného vycítění, že metoda C.I.C. je přesně to pravé, co rozšíří možnosti, jak zákazníkům ulevit od dlouhodobých zdravotních komplikací. Toto vše považuji za…

Vedeme s manželkou obchod se zdravou výživou již 10 let a posledních 5 - 6 let nám začalo být jasné, že je potřeba zákazníkům trpícím chronickými potížemi poskytnout hlubší radu než "jen" změnu stravovacích návyků (i to je pro velkou část z nich velký problém). Sami jsme se zabývali obecnou detoxikací (praktikovali jsme ji sami na sobě) a nechávali jsme se inspirovat z mnoha stran. Okolnosti, zkušenosti a  vedení "shora"  mi v podzimním období roku 2013 připravili velmi milé překvapení v podobě jasného vycítění, že metoda C.I.C. je přesně to pravé, co rozšíří možnosti, jak zákazníkům ulevit od dlouhodobých zdravotních komplikací. Toto vše považuji za velmi cenný dar, který má pozitivní dopady v mém (nejenom) osobním i profesním životě.

Informační medicína nabízí celostní pohled a skutečný zájem o "člověka-pacienta" a jeho zdraví fyzické i duševní. Představuje návrat k automatickým od přírody daným, obranným mechanismům a především práce na jemných emočních a psychických úrovních, které vedou k uzdravení jak duše, tak i těla.

Více o mně

Lanta Jan - Zdravá výživa Hronov najdete?

:Adresa specialisty: Hostovského 565, Hronov, 54931

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem