Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Veličková Antonina, Mgr.

Mgr. Antonina Veličková

Specialista na detoxikační medicínu

  • Dvořákova 780
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • 73911

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně?

Pocházím z Ukrajiny, kde jsem byla učitelkou chemie a bilogie. V roce 2001 jsem se provdala do Česka. V roce 2006 můj manžel onemocněl - měl vysoký krevní tlak a silnou arytmii. Přes prováděnou léčbu včetně operace zdravotní potíže u něj přetrvávaly. Lékař mu předepsal velké množství léků a řekl, že se musí se svými potížemi naučit žít. Tehdy bylo manželovi 45 let a rozhodli jsme se začít hledat alternativní pomoc.   Vyzkoušel několik možností (bylinky, homeopatie apod.) až jsme na internetu našli nejbližšího detoxikačního poradce, ke kterému začal docházet. Po několika návštěvách jsem detoxikaci vyzkoušela i na sobě a pochopila jsem, s jakou unikátní metodou…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně?

Pocházím z Ukrajiny, kde jsem byla učitelkou chemie a bilogie. V roce 2001 jsem se provdala do Česka. V roce 2006 můj manžel onemocněl - měl vysoký krevní tlak a silnou arytmii. Přes prováděnou léčbu včetně operace zdravotní potíže u něj přetrvávaly. Lékař mu předepsal velké množství léků a řekl, že se musí se svými potížemi naučit žít. Tehdy bylo manželovi 45 let a rozhodli jsme se začít hledat alternativní pomoc.   Vyzkoušel několik možností (bylinky, homeopatie apod.) až jsme na internetu našli nejbližšího detoxikačního poradce, ke kterému začal docházet. Po několika návštěvách jsem detoxikaci vyzkoušela i na sobě a pochopila jsem, s jakou unikátní metodou jsem se setkala. Zaujala mne natolik, že jsem v Brně absolvovala základní kurzy, tématické přednášky, zakoupila přístroj Salvia a začala se detoxikací zabývat aktivně. Nadále se průběžně vzdělávám, tak jak se metoda detoxikace rozvíjí a zdokonaluje. 

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou?

Pomocí detoxikace, na rozdíl od klasické medicíny, hledáme příčinu zdravotních problému. Přístrojem Salvia zjišťujeme jakými typy toxinů je organismus zatěžován, a to včetně emočních.  Fascinuje mne celostní přístup k organismu člověka (a teď i koček a pejsků). Řeším s klienty, pokud je potřeba, i úpravu jídeníčku.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení?

Mám radost, když žena, která dlouho nemohla otěhotnět nebo měla několik samovolných potratů, po absovování několika detoxikačních kúr otěhotní a porodí zdravé dítě, když klientovi zmizí ekzém, když mi oznámí, že po kontrole u svého lékaře už nemá cukrovku ( 2. typu), nebo se mu nevrací astmatické záchvaty. Dobré zkušenosti mám i s detoxikací zažívacích potíží. Klienti, kteří mají trpělivost a neskončí s detoxikací po první kúře, jsou s výsledky spokojeni  a rádi docházejí i dále. Pro některé moje klienty (stejně jako pro mne a moji rodinu) se detoxikace podle MUDr. Jonáše stala filosofii života. A to je největší radost!

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?

Nejvíce používám základní dreny a emoční preparáty. Snažím se minimálním množstvím preparátů řešit co nejvíce problémů. V posledních letech nejvíce používám LiverDren, VelienDren, UrinoDren, Nodegen a Mind Dren.

Více o mně

Mgr. Antonina Veličková najdete?

:Adresa specialisty: Dvořákova 780, Frýdlant nad Ostravicí, 73911

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem