Joalis - detoxikační medicína

Přehled osvědčených center

Zpět na přehled

Maneca Monika Šteflová

Maneca Šteflová

Specialista na detoxikační medicínu

  • Ul. Nádražní 475
  • Pelhřimov
  • 39301

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

www.rizena-detoxikace.eu

 

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

K detoxikační medicíně jsem se dostala zhruba před sedmi lety, když jsem řešila své zdravotní problémy po porodu, začala jsem hledat a intenzivně se zajímat o alternativní směry, homeopatie, byliny a různé doplňky, až jsem se dostala k řízené a kontrolované metodě pana doktora Jonáše, nechala se změřit přístrojem Salvia a začala užívat preparáty Joalis. Trvalo to dalších pár let…

www.rizena-detoxikace.eu

 

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně ?

K detoxikační medicíně jsem se dostala zhruba před sedmi lety, když jsem řešila své zdravotní problémy po porodu, začala jsem hledat a intenzivně se zajímat o alternativní směry, homeopatie, byliny a různé doplňky, až jsem se dostala k řízené a kontrolované metodě pana doktora Jonáše, nechala se změřit přístrojem Salvia a začala užívat preparáty Joalis. Trvalo to dalších pár let, než jsem se rozhodla přihlásit se na vzdělávací  semináře a šířit dál tuto metodu mezi lidmi, jelikož mě naprosto pohltila a stala se součásti mého života, především kvůli jejím pozitivním účinkům na sobě a na mé rodině.

 

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou ?

Především v tom, že umí odstranit dlouhodobé a chronické potíže, nesnaží se odstranit pouze symptomy, jako medicína klasická. Komplexní a citlivý přístup ke klientům, vzájemná spolupráce a snaha poukázat na to, co není v životě v pořádku. Úžasné je také propojení staré orientální medicíny s nejmodernějšími technologiemi. Pomoci informačních preparátů postupné odstranění toxinů a navrácení přirozené imunity, kdy se organismus pomoci vlastních sil vrací zpět do rovnováhy a harmonie. 

 

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení ?

Ze všech. Úplně největší radost mi působí děti, u nich probíhá detoxikace mnohem rychleji a spontánněji. Pak to jsou starší lidé, ti jsou vděční za každé vlídné slovo a vyslechnutí. Mám ráda lidi a velice mě těší, jak se pomalu mění k lepšímu.

 

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti ?

Je to těžké takhle posoudit, jelikož u každého je to jiné. Možná bych přeci jen vyzdvihla preparáty na psychiku jako Streson, Streshelp, Emoce, apod., jelikož žijeme v době multimediálního tlaku, který upřednostňuje negativa tohoto světa, a my to nevědomky přijímáme a zapomínáme zvolnit tempo života a myslet i na to krásné, což nám dělá dobře.

Více o mně

Maneca Šteflová najdete?

:Adresa specialisty: Ul. Nádražní 475, Pelhřimov, 39301

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem