Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Pešatová Pavlína, Mgr.

Mgr. Pešatová Pavlína

Specialista na detoxikační medicínu

  • Štefánikova 12
  • Nový Jičín
  • 74101

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně?

K detoxikační medicíně mě v roce 2000 přivedly vlastní chronické zdravotní problémy, kterými jsem trpěla téměř 15 let. V té době jsem už vyzkoušela spoustu metod alternativní medicíny - od bylinek přes stravu, různé druhy masáží, pulsní diagnostiku, irisdiagnostiku a také reflexní terapii. Výsledky byly vždy pouze částečné a neměly trvalý charakter. Proto jsem ani od této metody neměla příliš velká očekávání. Výsledek byl ovšem naprosto ohromující, po několika kúrách odezněla většina mých dlouhodobých zdravotních obtíží.

Když později kolem roku 2006 začal manžel trpět opakovanými ang…

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně?

K detoxikační medicíně mě v roce 2000 přivedly vlastní chronické zdravotní problémy, kterými jsem trpěla téměř 15 let. V té době jsem už vyzkoušela spoustu metod alternativní medicíny - od bylinek přes stravu, různé druhy masáží, pulsní diagnostiku, irisdiagnostiku a také reflexní terapii. Výsledky byly vždy pouze částečné a neměly trvalý charakter. Proto jsem ani od této metody neměla příliš velká očekávání. Výsledek byl ovšem naprosto ohromující, po několika kúrách odezněla většina mých dlouhodobých zdravotních obtíží.

Když později kolem roku 2006 začal manžel trpět opakovanými angínami a měl podstoupit operaci, byla už detoxikační medicína pro nás jasná volba. Opět bezpečně zabrala a potíže s angínami se manželovi do dnešních dnů nevrátily.

Ke studiu detoxikační medicíny mne ale nasměrovala až diagnóza mladší dcery – porucha autistického spektra. Začala jsem intenzivně hledat příčinu. A jednou z teorií je, že příčinou tohoto onemocnění by mohlo být znečištění životního prostředí. Abych tomu všemu dobře rozuměla a mohla jí pomoci, nevynechala jsem od doby mého studia detoxikační medicíny ani jednu možnost se něco dalšího o této metodě dozvědět. Detoxikace se tak stala nedílnou součástí mého života i života mé rodiny. Postupem času se na mne obracelo stále více lidí s žádostí o pomoc se svými zdravotními problémy, až jsem se začala detoxikační medicíně věnovat i profesně.

 

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou?

Vzhledem k tomu, že jsem původním zaměřením matematik, metoda mne fascinovala svojí vnitřní logikou v hledání skutečných příčin onemocnění. Čím více s touto metodou pracuji, tím více ji shledávám naprosto geniální a velice si cením práce a výzkumu MUDr. Josefa Jonáše.

Ve srovnání s klasickou medicínou vidím největší přínos v možnosti včasné a hlavně poměrně jednoduché diagnostiky. Právě včasná diagnostika hraje důležitou úlohu v oblasti preventivní péče o zdraví, kterou klasická medicína moc neřeší, ale věnuje se hlavně tišení symptomů již vzniklých onemocnění. I z tohoto důvodu má detoxikační medicína nezastupitelnou úlohu při pomoci s chronickými civilizačními nemocemi, kde je klasická medicína dnes často bezradná. Detoxikační medicína totiž bere v potaz toxiny, kterým je naše tělo v průběhu života neustále vystavováno. Dokáže je v těle detekovat a následně z těla odvézt díky správnému navedení imunitního systému.

Mým snem je, aby klasická a detoxikační medicína dokázaly spolupracovat a bylo tak beze zbytku využito potenciálu obou dvou přístupů. Sice už se objevují první náznaky povědomí lékařů o této metodě, ale stále ještě převažuje dosti nekompromisní přístup k jakýmkoli alternativním metodám. A tak se naši klienti často stydí svému lékaři přiznat, proč jsou výsledky jejich vyšetření najednou tak odlišné od původních nálezů a nelze tak s lékařem spolupracovat na dalším zlepšování jejich zdravotního stavu.

 

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení?

Musím přiznat, že ze všech, i z malých úspěchů svých klientů mám radost. Velice si vážím jejich důvěry, s jakou se na mne obracejí se svými problémy a svěřují mi své životní příběhy. Je mi ctí, být v určité životní etapě průvodcem na jejich cestě k uzdravení. Každý klient tak přináší i do mého života určité obohacení.

Nejčastěji mne dokáží dojmout takové ty jakoby mimochodem pronesené komentáře mých dlouhodobých klientů:

Např. Žena trpící 30 let silnou alergií, kdy často nezabírala ani silná antihistaminika, mi po roční detoxikaci řekla: „Musím se s Vámi podělit o úžasný zážitek, letos jsem poprvé trhala pampelišky na med a nic se nestalo, loni jsem umírala, jen jsem prošla kolem louky.“

 

Paní s chronickou leukémií mi po detoxikaci kostí od těžkých kovů, hlavně olova, napsala: „Na poslední kontrole jsem dopadla velmi dobře, hemoglobin i bilirubin jsou v normě a dokonce se zastavil i rozpad bílých krvinek. Pan doktor je zcela v „tranzu" a drží mi palce, léky mi snížil na minimum.“ Po další kontrole mi opět napsala: „Hlásím, že je vše v naprostém pořádku - štítná žláza i krvinky, oba lékaři (hematolog a endokrinolog) nevěří vlastním očím. Léky už neberu téměř žádné.“

 

Klientka dlouhodobě psychicky týraná, neúspěšně léčená psychofarmaky, mi po dvou detoxikačních kůrách řekla: „V neděli ráno jsem se vzbudila a měla jsem radost ze života – vůbec jsem netušila jak nádherný je to pocit! Už roky jsem nic takového necítila.“

 

Samozřejmě největší radost mám ze své autistické dcery, která můj hlubší zájem o detoxikační medicínu odstartovala a na níž jsem mohla pozorovat výsledky detoxikace prakticky každý den. Dnes, po její dlouhodobé detoxikaci, už jsem získala jistotu, že to všichni spolu zvládneme a že se dokáže zařadit do jisté míry plnohodnotně a samostatně do života.

 

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?

Myslím si, že všechny preparáty Joalis jsou skvělé a mají v detoxikačním procesu své nezastupitelné místo. Jde o to, aby pro daného člověka byly použity ve správné chvíli a v určité, na míru přesně šité kombinaci.

Mezi mé nejosvědčenější preparáty patří všechny tzv. dreny základních mateřských orgánů podle čínského pentagramu - LiverDren, VelienDren, UrinoDren, RespiDren a CorDren. Často využívám i preparáty na čištění celého nervového systému, který je u řady onemocnění naprosto zásadní – Mezeg, MindDren, MiHerb, Cranium, Elemde, NeuroDren, Vegeton. A velice vděčná jsem za existenci preparátů na psychiku – Emoce, Streson, Anxinex, Egreson, NoDegen, Dokáží klientům poskytnout velmi znatelnou úlevu a jsou důkazem toho, jak velkou roli v našich onemocněních hraje právě psychika.

Více o mně

Mgr. Pešatová Pavlína najdete?

:Adresa specialisty: Štefánikova 12, Nový Jičín, 74101

Další poradci ve vaší blízkosti

Kišš Jaroslav, Bc.

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem