Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Šindlerová Pavla, Bc.

Bc. Pavla Šindlerová

Specialista na detoxikační medicínu

  • Javorová 685/14
  • Ruprechtice, Liberec
  • 46001

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

 

 

 

 

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně?

V roce 2014 jsem se začala zajímat o čínskou medicínu, bylinky a o zdravou výživu. Oslovila mě detoxikace přes kapičky Joalis, protože pomohla mojí mamince vyřešit potíže s alergií a hormonálním systémem. Ve 24 letech mi tělo vypovídalo službu, nezvládala jsem se učit na zkoušky, byla jsem často nemocná s močovým měchýřem a ledvinami, cítila jsem se neustále unavená, znovu se mi objevili bolesti zad, měla jsem už od puberty neustálé výkyvy nálad, jeden čas jsem trpěla i depresemi, můj menstruační cyklus byl nepravidelný a od…

 

 

 

 

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně?

V roce 2014 jsem se začala zajímat o čínskou medicínu, bylinky a o zdravou výživu. Oslovila mě detoxikace přes kapičky Joalis, protože pomohla mojí mamince vyřešit potíže s alergií a hormonálním systémem. Ve 24 letech mi tělo vypovídalo službu, nezvládala jsem se učit na zkoušky, byla jsem často nemocná s močovým měchýřem a ledvinami, cítila jsem se neustále unavená, znovu se mi objevili bolesti zad, měla jsem už od puberty neustálé výkyvy nálad, jeden čas jsem trpěla i depresemi, můj menstruační cyklus byl nepravidelný a od dětství jsem trpěla na alergie a astma. Začala jsem detoxikaci na sobě a zjistila jsem, že i mně se vyřešili hormonální potíže, postupně i alergie, potíže s únavou, s citlivostí na měsíční světlo a zlepšila se mi paměť.

 

 

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou?

Klady vidím v tom, že zjišťujeme příčiny. Člověk se díky detoxikaci naučí vnímat své tělo a uvědomí si, co mu pomáhá a co mu škodí. Má možnost volby, se kterou mu detoxikační medicína pomůže. Pomůže mu nejen pomoci odstranit potíže s alergiemi, ekzémy, astmatem a hormonální mi potížemi, ale také pomůže při změně stravovacích návyků, uvědomit si vzorce chování, které mu škodí. Přípravky Joalis pomáhají řešit příčiny alergií, astmatu, ekzémů a považuji to za skvělé, jelikož některé druhy léků ovlivňují např. hormonální systém a mnohdy člověk netuší, odkud ty další potíže plynou. Problém se stále valí před námi a přidávají se další a další potíže. Některé testy klasické(vědecké) medicíny nedokážou zjistit boreliózu a metoda C.I.C dokáže klientovi pomoci ji najít a odstranit potíže s ní spojené.

 

 

Ze kterých případů jste měl největší pocit radosti a uspokojení?

Ženy, které mají potíže s menstruačním cyklem se ke mně vrací, že jim cyklus po přípravcích Joalis srovnal, PMS mají mírnější a cítí se klidnější. Některé ženy mají neurčité potíže a mě baví nacházet příčinu jejich potíží a navracet jim zdraví, radost a chuť do života. Pracovala jsem s novorozenci, kojenci a dětmi do 18 let v Dětském centru v Liberci. Práce s dětmi mě baví a pokud jim mohu na začátku jejich života pomoci vyřešit zdravotní potíže, tak mě práce těší o mnoho více. Mohou totiž plně prožít svůj život a netrápit se například alergiemi a astmatem. U dětí, které trpí alergiemi, astmatem, ekzémem, respiračními onemocněníni, depresemi, úzkostmi, únavou může detoxikační metoda C.I.C velmi pomoci. Je mi přirozené pomáhat ženám, matkám a jejich dětem. Nicméně navštívil mě i velmi zajímavý klient, který si stěžoval na šumění v uchu. Již po první kúře se mu ulevilo. Pomocí druhé kúry jsme zjistili, že problém je mechanický. Doporučila jsem klientovi, aby navštívil oborníka přes pohybový aparát. Klient tedy zašel k ortopédovi, po čase za mnou vrátil a poděkoval mi, že jsem měla dobrý odhad. Cítil se o mnoho lépe. Velmi mě potěšilo, že mohu klientovi poradit, jak na sobě dál pracovat. Vědět do jaké míry jsou schopny preparáty Joalis pomoci je důležité.

 

 

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?

Osvědčily se mi Dreny, Helpy, preparáty na mozek, hormonální a nervový systém, mě velmi překvapily. Mezi mé oblíbené patří Regular, MiHerb, Vegeton, Enternal, Anaerg, Nodegen atd.

 

 

 

 

 

 

 

 

Více o mně

Bc. Pavla Šindlerová najdete?

:Adresa specialisty: Javorová 685/14, Ruprechtice, Liberec, 46001

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem