Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Mihoková Vanda, Ing.

Mihoková Vanda

Specialista na detoxikační medicínu

  • Pod Zahradami 101
  • Praha 10
  • 10400

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně?

Detoxikační medicíny jsem se poprvé dotkla v roce 2009, kdy jsem začala mít zdravotní problémy. Standardní léčba mě moc nepomáhala, tak jsem začala hledat cesty jiné. Zakoupila jsem spoustu knih a mezi nimi i Praktickou detoxikaci podle MUDr. Jonáše. Ale když jsem jí otevřela, téměř jsem nerozuměla obsaženým pojmům. Knihu jsem zase zavřela a zkoušela jiné alternativní metody. Zlom nastal po 4. re - operaci kyčelního kloubu mojí maminky. Byla velmi nemocná, silné léky proti bolesti a zánětům jí navíc otrávily organizmus. Knížku jsem tehdy otevřela znovu a to byl ten správný moment! Začala jsem se poctivě učit, doplňovat vzdělání a propojovat s tím, co už jsem v…

Jak a kdy jste se dostal k detoxikační medicíně?

Detoxikační medicíny jsem se poprvé dotkla v roce 2009, kdy jsem začala mít zdravotní problémy. Standardní léčba mě moc nepomáhala, tak jsem začala hledat cesty jiné. Zakoupila jsem spoustu knih a mezi nimi i Praktickou detoxikaci podle MUDr. Jonáše. Ale když jsem jí otevřela, téměř jsem nerozuměla obsaženým pojmům. Knihu jsem zase zavřela a zkoušela jiné alternativní metody. Zlom nastal po 4. re - operaci kyčelního kloubu mojí maminky. Byla velmi nemocná, silné léky proti bolesti a zánětům jí navíc otrávily organizmus. Knížku jsem tehdy otevřela znovu a to byl ten správný moment! Začala jsem se poctivě učit, doplňovat vzdělání a propojovat s tím, co už jsem v minulosti vystudovala. Detoxikovaly jsme s maminkou obě dvě. Dnes je jí 87 let, je spokojená a na svůj věk ve výborné kondici. Detoxikační medicíně a především metodě řízené a kontrolované detoxikace vděčím za zdraví svých nejbližších, moje i našeho kocoura. Našla jsem v ní nejen smysl a význam pro budoucnost lidského zdraví, ale i pro životní komfort a spokojenost pro všechny od nejmenších miminek po nejstarší seniory.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou?

Klasická medicína má svojí nezastupitelnou úlohu při akutních situacích, dokáže zachraňovat životy, operuje, předepisuje léky pro zlepšení stavu pacienta. Ale někdy se podáváním léků příznaky nemoci pouze potlačí a po vysazení léků se problémy vracejí. V řízené detoxikaci se ptáme, proč nám tělo vysílá tyto signály, zkoumáme zdravotní problémy v širších souvislostech, vnímáme člověka jako celek s přihlédnutím k jeho psychice, emocím a prostředí ve kterém žije. Stanovujeme takový postup detoxikace, aby se klientovi dlouhodobě a trvale ulevilo. Informační preparáty - "kapičky" učí náš imunitní systém, jak si pomoci vlastními silami. A proto jsou tak unikátním detoxikačním prostředkem. Ideální by byla samozřejmě spolupráce obou metod společně s větším podílem zodpovědnosti klientů za své zdraví a tak i snahou předcházet nemocem pomocí detoxikace.

Ze kterých případů jste měl největší pocit radosti a uspokojení?

Raduji se spolu s každým klientem ze zlepšení jeho zdravotního stavu, ať už je to zmírnění migrén, otoků a bolestí kloubů, obtíží s přechodem, různými záněty a problémy urogenitálního traktu, alergiemi, ekzémy, psychickými problémy, zažívacími problémy, atd... Prostě z každého i drobného úspěchu mám stejnou radost, protože vím, jak je zdraví pro každého z nás důležité a jak nám i drobné, ale neustálé obtíže dokáží otravovat život.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?

Preparáty máme k dispozici ve velmi širokém spektru. Každý preparát je důležitý a hraje v detoxikační strategii svou nezastupitelnou roli. Musí být však klientovi podán ve vhodné kombinaci a samozřejmě na základě jeho konkrétních vytestovaných potíží. V prvních kůrách se mi velmi osvědčují tabletky Activ Col, které řeší mikrobiotu zažívacího traktu a správné trávení. Za řadou problémů u klientů stojí stres, emoce. Na toto velmi dobře fungují emoční preparáty Streson, Emoce, Nodegen, včetně jeho devíti speciálních podpreparátů. Nejdůležitější ale vždy bude, aby klient měl ve svého terapeuta důvěru, aby se aktivně zapojil do celého procesu detoxikace a stal se vědomě jeho součástí. Aby pochopil příčinu svých potíží, proč se pohybuje v začarovaném kruhu. Nemoci jsou varováním našeho těla a duše. Snaží se nám říct, že je třeba v našich návycích něco změnit, upravit, možná i žít jinak, abychom mohli být zase spokojení a naplno si užívat života.

Více o mně

Mihoková Vanda najdete?

:Adresa specialisty: Pod Zahradami 101, Praha 10, 10400

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem