Joalis - informační metoda

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Bártová Hana

Hana Bártová

Specialista na detoxikační medicínu

  • Dr. Sedláka 937
  • Klatovy
  • 33901

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

S detoxikační medicínou jsem začínala v roce 2012. Po několika letech neustálých bolestí hlavy, trávicích potíží a různých bolestí jsem narazila na paní, která pracovala s frekvenční diagnostikou a terapií. Když jsem po dvou měsících byla bez bolestí, začala jsem přemýšlet, jak tuto zkušenost zprostředkovat více lidem. Po dvou letech učení a rozšiřování praxe jsem zjistila, že má tato metoda své hranice a stala jsem se poradkyní informační medicíny Joalis. Vzhledem k tomu, že ke mně nejčastěji chodí klienti, kteří chtějí po několikaměsíčním kolečku u lékařů zbavit bolestí okamžitě, hledala jsem ještě další metody. Dnes pracuji s kranioterapií – ta čist…

S detoxikační medicínou jsem začínala v roce 2012. Po několika letech neustálých bolestí hlavy, trávicích potíží a různých bolestí jsem narazila na paní, která pracovala s frekvenční diagnostikou a terapií. Když jsem po dvou měsících byla bez bolestí, začala jsem přemýšlet, jak tuto zkušenost zprostředkovat více lidem. Po dvou letech učení a rozšiřování praxe jsem zjistila, že má tato metoda své hranice a stala jsem se poradkyní informační medicíny Joalis. Vzhledem k tomu, že ke mně nejčastěji chodí klienti, kteří chtějí po několikaměsíčním kolečku u lékařů zbavit bolestí okamžitě, hledala jsem ještě další metody. Dnes pracuji s kranioterapií – ta čistí emocionální bloky v podstatě hned. Kombinace kranioterapie s preparáty Joalis se mi velmi osvědčila.

Informační medicína je perfektní tím, že nemá vedlejší účinky a má pozitivní vliv na celé tělo. Líbí se mi, že informace v preparátech mají dlouhodobé účinky a fungují na tak širokou škálu obtíží těla i duše.

Více o mně

Hana Bártová najdete?

:Adresa specialisty: Dr. Sedláka 937, Klatovy, 33901

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem