Joalis - informační metoda

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Tomíčková Lucie, MUDr.

MUDr. Lucie Tomíčková - Pro Život v Rovnováze

Specialista na detoxikační medicínu

  • Oldřichovice 989
  • Třinec
  • 73961

Mapa

Popis

Vyrůstala jsem v lékařské rodině, téma zdraví mě přirozeně přitahovalo a lidské tělo fascinovalo. Od mládí jsem četla knihy o výživě a psychosomatice a v jedné z nich jsem narazila na detoxikační medicínu. Zaujal mě čínský pentagram a spojitosti orgánů a tělesných systémů na energetické bázi, které neodpovídalo klasickému pojetí anatomie a fyziologie. Rovněž mě překvapilo, jak v tomto celostním pojetí nacházejí zdravotní potíže svou příčinu. Tenkrát, v roce 2011, jsem si položila otázku, jak je možné, že já, jako lékařka tuto metodu neznám. Zlom nastal po těhotenství s druhým synem, kdy mě trápil únavový syndrom a depresivní myšlenky. Předepsané…

Vyrůstala jsem v lékařské rodině, téma zdraví mě přirozeně přitahovalo a lidské tělo fascinovalo. Od mládí jsem četla knihy o výživě a psychosomatice a v jedné z nich jsem narazila na detoxikační medicínu. Zaujal mě čínský pentagram a spojitosti orgánů a tělesných systémů na energetické bázi, které neodpovídalo klasickému pojetí anatomie a fyziologie. Rovněž mě překvapilo, jak v tomto celostním pojetí nacházejí zdravotní potíže svou příčinu. Tenkrát, v roce 2011, jsem si položila otázku, jak je možné, že já, jako lékařka tuto metodu neznám. Zlom nastal po těhotenství s druhým synem, kdy mě trápil únavový syndrom a depresivní myšlenky. Předepsané léky jsem odmítala a vzpomněla jsem si na očistu, vyhledala detoxikační terapeutku a již během první kúry jsem cítila úlevu! Můj vhled do lidského těla se dále prohluboval a vše do sebe zapadalo. Po třech detoxikačních kúrách jsem byla jako znovuzrozená a věděla, že toto je má cesta. Odešla jsem z klasické medicíny a začala pomáhat celostně - výživou, pohybem, empatickými rozhovory a především informační medicínou.

Informační medicína a kapky Joalis jsou „návodem“ k uzdravení, tím mistrem, který sjedná nápravu je organismus - jeho imunita. Informační medicínu vnímám jako dar a také jako jedinou možnou cestu budoucnosti v medicíně.

Více o mně

MUDr. Lucie Tomíčková - Pro Život v Rovnováze najdete?

:Adresa specialisty: Oldřichovice 989, Třinec, 73961

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem