Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Kišš Jaroslav, Bc.

Kišš Jaroslav, Bc.

Specialista na detoxikační medicínu

  • Štefánikova 7
  • Nový Jičín
  • 74101

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

K informační medicíně a celkově holistickému pohledu na zdraví jsem se dostal přes zdravotní obtíže své i mých blízkých. Nejprve jsem se věnoval Dornově metodě, SM systému, akupunktuře ucha, baňkování a moxování. Až o něco později jsem se dozvěděl také o metodě C.I.C. Nejprve mi to trochu znělo jako pohádka, tak jsem se chtěl jsem vědět více. Po absolvování vzdělávacích cyklů a úspěšném složení zkoušek jsem se stal poradcem Joalis a tato unikátní metoda mne nadchla. Doplnila mé stávající terapie o mocnou silu především v boji s vleklými chronickými problémy, jakož i s úpravou nežádoucích psychických stavů, kterých je ve společností bohužel stále více  a…

K informační medicíně a celkově holistickému pohledu na zdraví jsem se dostal přes zdravotní obtíže své i mých blízkých. Nejprve jsem se věnoval Dornově metodě, SM systému, akupunktuře ucha, baňkování a moxování. Až o něco později jsem se dozvěděl také o metodě C.I.C. Nejprve mi to trochu znělo jako pohádka, tak jsem se chtěl jsem vědět více. Po absolvování vzdělávacích cyklů a úspěšném složení zkoušek jsem se stal poradcem Joalis a tato unikátní metoda mne nadchla. Doplnila mé stávající terapie o mocnou silu především v boji s vleklými chronickými problémy, jakož i s úpravou nežádoucích psychických stavů, kterých je ve společností bohužel stále více  a postihují stále mladší populaci.

Pomocí přípravků Joalis se v mé praxi, zaměřené celostním pohledem na člověka, podařilo pomoci mnoha lidem, za což s úctou a pokorou děkuji.

Více o mně

Kišš Jaroslav, Bc. najdete?

:Adresa specialisty: Štefánikova 7, Nový Jičín, 74101

Další poradci ve vaší blízkosti

Pešatová Pavlína, Mgr.

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem