Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Fucimanová Karla, Mgr.

Fucimanová Karla, Mgr.

Specialista na detoxikační medicínu

  • Metylovice 556
  • Metylovice
  • 73949

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Na metodě řízené a kontrolované detoxikace mě nejvíce fascinuje jedinečné propojení staré orientální medicíny s nejmodernějšími technologiemi současnosti. Preparáty Joalis předávají našemu imunitnímu systému informace, jak objevit v orgánech schované toxiny a postupně vyčistit vnitřní prostředí organismu. Organismus tedy pomocí vlastních sil vrací tělo do harmonie. Mé první zdravotní problémy byly obezita a nepravidelná menstruace. Po narození druhého dítěte jsem musela dosti brzo nastoupit z finančních důvodů do práce. Péče o malé děti, práce, starost o chod domácnosti, to vše mě časem začalo velmi vyčerpávat, začaly se u mě objevovat příznaky únavov…

Na metodě řízené a kontrolované detoxikace mě nejvíce fascinuje jedinečné propojení staré orientální medicíny s nejmodernějšími technologiemi současnosti. Preparáty Joalis předávají našemu imunitnímu systému informace, jak objevit v orgánech schované toxiny a postupně vyčistit vnitřní prostředí organismu. Organismus tedy pomocí vlastních sil vrací tělo do harmonie. Mé první zdravotní problémy byly obezita a nepravidelná menstruace. Po narození druhého dítěte jsem musela dosti brzo nastoupit z finančních důvodů do práce. Péče o malé děti, práce, starost o chod domácnosti, to vše mě časem začalo velmi vyčerpávat, začaly se u mě objevovat příznaky únavového syndromu. Už ráno jsem vstávala s pocitem únavy, po obědě jsem přemáhala spánek, byla jsem psychicky stále víc podrážděna, večer už mi nezbývala energie pro hru s dětmi, v hřebenu mi zůstávalo stále více a více vlasů…Kvalita mého života prudce klesala.

Informační medicína a detoxikace mi vrátila ztracenou energii, chuť do života a hlavně mi přinesla radost z aktivního života bez zdravotních obtíží.

 

Více o mně

Fucimanová Karla, Mgr. najdete?

:Adresa specialisty: Metylovice 556, Metylovice, 73949

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem