Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Navrátilová Jana

Navrátilová Jana - fa Joaliskapky

Specialista na detoxikační medicínu

  • 8.května 521/7
  • Olomouc
  • 77900

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Vždy jsem se zajímala o zdraví, alternativní medicínu, způsoby léčení a prevenci. Jsem vděčná, že mě moje zdravotní problémy a osobní zkušenost zavedly právě na cestu detoxikace. Po několika měsících vleklých zdravotních problémů a užívání podpůrných doplňků, jsem začala hledat nové možnosti a narazila jsem na informační medicínu. Již po třetí detoxikační kúře jsem viděla velké změny a vymizení problému. Tak také vznikla myšlenka, že toto je moje cesta -  pomáhat lidem a předávat informace ohledně zdraví. Začala jsem se účastnit seminářů informační medicíny, je to pro mě cesta neustálého vzdělávání se, chodím na kongresy Joalis, zajímám se o zdravý…

Vždy jsem se zajímala o zdraví, alternativní medicínu, způsoby léčení a prevenci. Jsem vděčná, že mě moje zdravotní problémy a osobní zkušenost zavedly právě na cestu detoxikace. Po několika měsících vleklých zdravotních problémů a užívání podpůrných doplňků, jsem začala hledat nové možnosti a narazila jsem na informační medicínu. Již po třetí detoxikační kúře jsem viděla velké změny a vymizení problému. Tak také vznikla myšlenka, že toto je moje cesta -  pomáhat lidem a předávat informace ohledně zdraví. Začala jsem se účastnit seminářů informační medicíny, je to pro mě cesta neustálého vzdělávání se, chodím na kongresy Joalis, zajímám se o zdravý životní styl, zdravou stravu a přírodní doplňky stravy. V rámci konzultace využívám informace z numerologie a astrologie. Mnohdy klientům objasní jejich životní situace. Mám radost z každého úspěchu a vím, že tato metoda funguje. 

informační medicína je zásadní v tom, že hledá příčinu, znovu nastartuje tělo a posílí imunitní systém. Každý má možnost si vybrat cestu, kterou půjde.

Více o mně

Navrátilová Jana - fa Joaliskapky najdete?

:Adresa specialisty: 8.května 521/7, Olomouc, 77900

Další poradci ve vaší blízkosti

Perničková Lenka

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Dvořáková Eva

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem