Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Jančová Jana

Jana Jančová - Centrum C.I.C. metody v Ostravě

Specialista na detoxikační medicínu

  • Pražákova 218/7
  • Ostrava - Mariánské Hory
  • 70900

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Řízená a kontrolovaná detoxikace v sobě spojuje tisíce let starou a osvědčenou čínskou medicínu i lékařské znalosti moderní doby. Západní medicína je v mnoha oblastech nenahraditelná, nicméně v problematice např. chronických onemocnění spíše potlačuje symptomy, než aby řešila příčinu problémů. Takový způsob léčby mi nikdy nebyl blízký, vždy jsem dávala přednost spíše celostním metodám a především prevenci i v podobě zdravějšího životního stylu. Nejsem ovšem zastáncem extrémů, kdy se lidé úzkostlivě vyhýbají všemu škodlivému, nežijeme ve sterilním světě, a tak je pro mne přijatelnější…

Řízená a kontrolovaná detoxikace v sobě spojuje tisíce let starou a osvědčenou čínskou medicínu i lékařské znalosti moderní doby. Západní medicína je v mnoha oblastech nenahraditelná, nicméně v problematice např. chronických onemocnění spíše potlačuje symptomy, než aby řešila příčinu problémů. Takový způsob léčby mi nikdy nebyl blízký, vždy jsem dávala přednost spíše celostním metodám a především prevenci i v podobě zdravějšího životního stylu. Nejsem ovšem zastáncem extrémů, kdy se lidé úzkostlivě vyhýbají všemu škodlivému, nežijeme ve sterilním světě, a tak je pro mne přijatelnější  žít s ním v symbióze.  Stejně jako udržujeme naše těla čistá zvenčí, můžeme díky cílené detoxikaci udržovat čisté i naše orgánové tkáně, kosti, tělní tekutiny i třeba hippocampus naši stresovou banku. Účinek takové detoxikace jsme s manželem pocítili zvláště u našich dětí. Dceru více než dva roky trápil atopický ekzém a syn měl časté a silné respirační problémy. Oba jsou po detoxikaci zcela bez obtíží. Tak očividný úspěch nejen u našich dětí, ale i u dalších lidí z mého okolí byl pro mne velikým impulsem, abych se rozhodla pomáhat lidem prostřednictvím ucelené a velmi logické detoxikační metody. 

Jsem velmi vděčná, že se mohu podílet na něčem tak úžasném jako je informační medicína a pomáhat sobě, své rodině i ostatním. 

Více o mně

Jana Jančová - Centrum C.I.C. metody v Ostravě najdete?

:Adresa specialisty: Pražákova 218/7, Ostrava - Mariánské Hory, 70900

Další poradci ve vaší blízkosti

Centrum C.I.C. v Ostravě

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Hlubková Jana

Hlubková Jana

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem