Joalis - detoxikační medicína

Přehled certifikovaných center

Zpět na přehled

Kubíčková Jana, Mgr.

Mgr. Kubíčková Jana

Specialista na detoxikační medicínu

  • Milana Rastislava Štefánika 2835/28
  • Šumperk
  • 78701

Mapa

Kontaktní formulář

*Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Zavolejte mi

Vyplňte Vaše telefonní číslo a my vám zavoláme

Popis

Původním povoláním jsem lékárnice a měla jsem tuto práci velmi ráda. Nezajímaly mě ale jen léky, nýbrž všechny cesty, které mohou pomoci k uzdravení. Nejprve jsem absolvovala kurzy homeopatie a byla jsem překvapená úplně jiným pohledem na nemoc, než jsem byla zvyklá u klasické medicíny. Začala jsem homeopatii sama hodně používat zejména u akutních stavů a zjistila jsem, že některé zdravotní problémy umí vyřešit mnohem rychleji než klasické léky. K informační medicíně mě přivedly vlastní zdravotní potíže a kamarádka mi tehdy doporučila vyzkoušet preparáty Joalis. Již po dobrání 4. kúry jsem byla bez potíží, což mě samozřejmě nadchlo. Čím více jsem pronikala do znalostí…

Původním povoláním jsem lékárnice a měla jsem tuto práci velmi ráda. Nezajímaly mě ale jen léky, nýbrž všechny cesty, které mohou pomoci k uzdravení. Nejprve jsem absolvovala kurzy homeopatie a byla jsem překvapená úplně jiným pohledem na nemoc, než jsem byla zvyklá u klasické medicíny. Začala jsem homeopatii sama hodně používat zejména u akutních stavů a zjistila jsem, že některé zdravotní problémy umí vyřešit mnohem rychleji než klasické léky. K informační medicíně mě přivedly vlastní zdravotní potíže a kamarádka mi tehdy doporučila vyzkoušet preparáty Joalis. Již po dobrání 4. kúry jsem byla bez potíží, což mě samozřejmě nadchlo. Čím více jsem pronikala do znalostí informační medicíny, tím silněji jsem vnímala omezení té klasické.

Velké plus informační medicíny je v tom, že řeší člověka jako celek - bere v úvahu i životní styl, výživové zvyklosti a psychický stav člověka. Dokáže tak přijít na souvislosti, které klasické medicíně unikají a velmi dobře tak řeší zejména chronické potíže. I díky kineziologii jsem pochopila, že léky nám mohou pomoci jen na chvíli, a rozhodla jsem se vydat cestou, která je pro mě smysluplná.

Více o mně

Mgr. Kubíčková Jana najdete?

:Adresa specialisty: Milana Rastislava Štefánika 2835/28, Šumperk, 78701

Další poradci ve vaší blízkosti

Hojgrová Alena

Specialista na detoxikační medicínu

Profil

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem